Мистецьке покоління ХХ століття. Дивіться онлайн-виставу театру «NAZVA» «НЕ БОЛТАЙ! GENERATION»

До дня театру ДК «NAZVA запрошує всіх переглянути свою дебютну онлайн-виставу «НЕ БОЛТАЙ! GENERATION». Її прем’єра відбулася 25 квітня 2020 року.


Вистава музично-візуального проєкту «NAZVA», яка описує мистецьке покоління в Україні ХХ століття та вплив на нього двох наддержав: СРСР І США.

Це історія за допомогою музики, слова та візуалізації.

Сама розповідь є асоціативною та частково імпровізацією художника та музикантів об‘єднання «NAZVA».

У виставі беруть участь:

Павло Гоц — актор;
Ярослав Яровенко — музикант;
Андрій Саган — художник;

 


Дім Культури “NAZVA” — це новий культурний простір у Львові, який знаходиться на території заводу РЕМА. Там відбуваються літературні вечори, концерти, вистави та перформанси музично-візуального проєкту “NAZVA”, виставки, лекції, майстер-класи, музичні джеми,

Творці проєкту Павло Гоц та Вікторія Дзизюк підтримують будь-які творчі ідеї та з радістю надають приміщення для їх реалізації:

Фото, відеозйомка, малювання картини, хореографія, бранч, літературник, рисунок — що би це не було, ми раді допомогти тобі з організацією, апаратурою та локацією! Ми знаходимось на території заводу РЕМА за адресою вул. Заводська 31 – Червоний корпус, який можна знайти по червоно-синім крапочкам на землі, говорять власники Дому культури.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *