Художник пише картини тисячами букв. Дивіться ці роботи

Американський художник Філ Венс створив серію незвичних портретів “Їхніми словами”. Ілюстрації створені з сотень цитат тих, кому присвячені роботи.


Метод комбінування висловів митець називає поперечним шрихуванням. Тобто для фону використовує один шар з цитатами, а для створення глибини певних деталей – кілька, накладаючи літери одна на одну та змінюючи розмір і шрифт, передає 24tv.ua. 

Більшість портретів виконані чорними чорнилами. Та у кількох роботах Венс поекспериментував і з кольорами – у “Портреті Джокера” і “Портреті Вінстона Черчилля”, передає Big Picture.

Філ Венс “Портрет Вінстона Черчилля”

До речі, на створення Джокера художник витратив 100 годин. 

Філ Венс “Портрет Джокера”

“Я уявив, як пишу портрет, всередину якого можна зазирнути і побачити його думки. Особливо я захопився з портретами Віллема де Кунінга, Пікассо та Мауріца Ешера. Це мої улюблені художники, і я хотів висловити їм повагу по-своєму – дати людям можливість побачити їх мудрість”, – говорить Венс.

Одрі Хепберн

Джонні Кеш

 

Пабло Пікассо

Марк Твен

Альберт Айнштайн

 

Чарлі Чаплін

 

Перший час художник писав чорною ручкою, однак, відчувши, що чорний колір не завжди передає всю глибину його задуму, став використовувати кольорові чорнила. Для портрета відомого кінолиходія Джокера Венс писав цитати з фільму «Чорний лицар» понад 100 годин.

Як і у випадку з пуантилізмом (напрям в живописі, що характеризується особливою манерою письма – роздільні мазки правильної форми), здалеку рукописні цитати зливаються воєдино і створюють зображення. Якщо ж наблизитися, то можна побачити нескінченне число слів та речень.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *