Творці “Гри престолів” нарешті пояснили, як же кава Starbucks опинилася в кадрі

Девід Беніофф каже, що поява одноразового горнятка кавового бренду Starbucks в кадрі серіалу “Гра престолів” – штука не випадкова. 


Творці серіалу “Гра престолів” уперше пояснили, що робить паперовий стакан з кавою у кадрі 4 серії фінального сезону. Кажуть, це не випадково, пише Gazeta.ua. 

“Це схоже на таку традицію, яка є у виготовленні перських килимів, коли ви робите невеличку помилку, адже лише Бог може створити щось досконале. Ось, чому я поставив кавовий стаканчик. Це було усвідомлене, узгоджене рішення”, – сказав один із творців серіалу Девід Беніофф, повідомляє Esquire.

Втім, спершу були збентежені помилкою. Виправдовуються, що були зосереджені на головних героях кадру – Дейенеріс і Джоні Сноу.

“Спочатку ми не повірили своїм очам, потім нам стало соромно. Як ми пропустили стакан посеред кадру? Зрештою, це стало просто смішним. Помилка, з якої ми тепер іноді сміємося”, – додав Беніофф.

Фанати культового серіалу “Гра престолів” незадоволені фінальним сезоном саги. Шанувальники створили петицію та просять канал HBO зняти 8 сезон заново. Автор петиції, яка з’явилась на сайті Change.org, вимагає змінити сценаристів серіалу.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *