Це перемога. Компанія HBO купила права на показ українського фільму

Американська кабельна і супутникова мережа HBO придбала права на телевізійні покази та розміщення на VoD-платформі в країнах Центральної Європи української стрічки режисера Олександра Жовна “Історія Лізи”.

Про це інформує УНН із посиланням на повідомлення прес-служби Держкіно України у Facebook.

Відповідний контракт було підписано з продюсером картини Валерієм Калмиковим. Виробництво стрічки здійснила кінокомпанія “Трумен Продакшн” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

“Історія Лізи” – це психологічна драма про дві закохані пари. Одна – не зовсім звичайна, друга – зовсім незвичайна.

Двоє героїв страждають синдромом Дауна, їх називають ще “сонячними дітьми”. Та чи є цей світ достатньо сонячним для них? Навряд чи. Тому вони отримали унікальну можливість: потрапити у світ старого, чорного та білого кіно за допомогою незвичайного екрану в магічному кінотеатрі” – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що проект з робочою назвою “Солодка ілюзія життя” став одним із переможців дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Державна фінансова підтримка проекту становить 3 млн 704,5 тис. грн при загальній вартості виробництва фільму – 7 млн 409,5 тис. грн.

Телепоказ фільму стартує з 1 травня 2020 року в Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Румунії, Молдові, Хорватії, Словенії, Сербії, Косово, Чорногорії, Боснії та Герцеговині, Македонії, Болгарії.

Нагадаємо, 20 липня на Одеському міжнародному кінофестивалі буде представлено трейлер фільму Олега Сенцова “Номери”.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *