Том Хенкс та його колекція друкарських машинок

Знаменитий голлівудський актор Том Хенкс – затятий колекціонер. І поки Макс Кідрук збирає холодну зброю, Дастін Хоффман  володіє кількома тисячами плюшевих ведмедиків, а Денні де Віто має іграшкові поїзди, дядько Том просто фанатіє від старих друкарських машинок. Його ретро-збірня, що налічує вже більше двохсот експонатів, інколи поповнюється новими одиницями у дуже креативний спосіб.

Приміром, редактор журналу Nerdist Industries, який хотів запросити Хенкса на ексклюзивне інтерв’ю (актор ненавидів спілкування з папараці), відправив йому подарунок – друкарську машинку Smith Corona 1934 року, аби задобрити зірку.

 

Ця друкарська лялечка клацала майже безшумно і була тихішою за шпигуна, який прокрадається у ворожі тили.

Том Хенкс одразу не хотів погоджуватися, агресивно відповідав редактору, але у підсумку текст вийшов отаким:

 

У вас там зовсім мізки повилітали, якщо ви думаєте, …. що я … Ух ти! Як вона відмінно працює … Темно-бордова така … Стоп! Я ж не настільки лох, щоб … Ой, та друкує щось майже безшумно … Ну, добру

Я попрошу своїх помічників, щоб вони з вами зв’язалися і домовилися про деталі.

Будьте ви прокляті і горить в пеклі!

 

А ще Том Хенкс частенько мандрує. У подорожі він завжди бере із собою експонати з колекції. І все це – аби зняти короткі відеоролики, у яких він друкує на цих машинках посеред вулиць Лондону, Парижу, Берліну, Токіо та Праги.

Ось така от є пристрасть у популярного актора, що виконує, як правило, серйозні ролі в найкасовіших фільмах Голівуду.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *