Шалена озвучка українською. Слухайте команду AdrianZP, яка дублює кіно солов’їною

AdrianZP. Під цією назвою працює команда голосових акторів, котрі мріють, аби кожен з нас міг переглядати найсучасніший відео-контент українською мовою.



Автор проекту – той самий Рік Санчез із української озвучки “Рік та Морті”. Шабулдизь Марамизь!

Спільнота потихеньку розвивається, і завдяки команді та небайдужим людям у загальному доступі тепер є якісна озвучка найпопулярніших сучасних серіалів та мультфільмів від таких метрів відео-індустрії як NETFLIX, DISNEY та SHOWTIME .



Бенедикт Камбербетч, Джим Керрі та Тімоті Далтон нарешті заговорили українською завдяки цим ентузіастам.

Заходьте у спільноту, вам сподобаєтеся, як круто можуть звучати улюблені серіали солов’їною.

Ось що про цей проект розповідає його засновник:

Привіт, мене звати Ігор, та я започаткував канал YouTube озвучення на рідній солов’їній. Усе почалося в далекому 2014 році, коли вперше потрапив до команди озвучення аніме українською FanVoxUA, у якій я і досі озвучую під ніком AdrianZP. Через малу кількість проектів озвучень на той час, я вирішив зайнятися Ютуб відео. І певно найбільшою фішкою став Бетмен. Так, саме той образ Темного Лицаря — Де детонатор?!) Та першим озвученням була серія роликів “Бетмен у КІНО”.

Одним з останніх проектів за участі команди стала співпраця з порталом Tokar.ua. Результат – цікаве історичне відео “Смерть і династії або Як працює передача влади в політиці?”.

Роман Коржик

Журнал “Артефакт” існує завдяки вашій підтримці! Ми хочемо робити більше якісних матеріалів, покращувати сайт, винагороджувати наших дописувачів, дизайнерів та всіх, хто допомагає розвиватися виданню.

Підтримайте нас невеличким благодійним внеском.

Приват: 4149 4991 1010 5317 (Роман Грицун)

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *