Netflix оголосили про закриття серіалу «Картковий будинок»

Напередодні Netflix презентували перший тизер останнього, шостого сезону серіалу «Картковий будинок» під час реклами на церемонії вручення премії «Оскар».

Новий сезон складатиметься із 13 серій. У фінальному сезоні на перший план виходить дружина президента, героїня акторки Робін Райт.

Тизер серіалу показали без Кевіна Спейсі, виконавця однієї із головних ролей, з яким пов’язане закриття серіалу.

Про рішення закрити серіал оголосили наступного дня, після того як Кевін Спейсі, виконавець ролі Френка Андервуда, оголосив про свою гомосексуальність після звинувачень у домаганнях.

Актор Ентоні Репп звинуватив Кевіна Спейсі у сексуальних домаганнях, які відбулись 1986 року, коли Реппу було 14 років. За словами Реппа, Спейсі, перебуваючи у алкогольному сп’янінні, намагався схилити його до сексу. У відповідь Кевін Спейсі заявив, що не пригадує подій, які відбувались так давно, але вибачається перед Реппом, якщо така поведінка справді мала місце. І додав, що ця історія дала йому мужність зізнатися у своїй гомосексуальності.

30 жовтня 2017 Кевін Спейсі написав у свій Twitter:

[…] Найближчі мені люди знають, що я мав стосунки як з чоловіками, так і з жінками. Я любив та мав побачення з чоловіками протягом усього життя, і тепер я вирішив жити як гей. […]

Подивитись 6 сезон серіалу “Картковий будинок” можна буде вже цього року.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *