Фінал Гри Престолів. Як знімали епічну сцену з Дейенеріс і Джоном Сноу

Англійський актор Кіт Герінґтон прокоментував ключові події в фіналі гучного телесеріалу каналу HBO Гра престолів.

Увага, спойлери!

32-річний актор, який зіграв у серіалі роль Джона Сноу, розповів про складнощі зйомок сцени вбивства Дейенеріс в заключній серії фінального восьмого сезону, пише НВ. 

В інтерв’ю з The Hollywood Reporter Герінґтон вперше поділився подробицями знімального процесу, зізнавшись, що знімати фінал було складно:

 

«Я пам’ятаю, коли прочитав сценарій останньої серії і дізнався, що Джон вб’є Дейенеріс. Я подивився на Емілію(Кларк), у мене просто відвисла щелепа. Я був шокований цим навіть незважаючи на те, що розумів, що Гра престолів відома несподіваними поворотами сюжету», — розповів він.

Герінґтон додав, що емоційну сцену знімали протягом трьох тижнів:

«Ми відчували велику відповідальність. Всього півтори сторінки сценарію і цілих три тижні зйомок. Творці знімали під кожним мислимим і немислимим кутом. Вони хотіли переконатися, що отримали саме те, що хотіли. Коли ви знімаєте одну і ту ж сцену так довго, вона стає найпотужнішим тренуванням концентрації уваги. Потрібно пам’ятати і відтворювати ту енергію, яку ти вносиш в це щодня і бути впевненим в тому, що вона є послідовною. Це було дуже складно для всіх нас — для команди, для мене і для Емілії. Це було дуже втомлює. Це одна з найскладніших сцен, яку нам доводилося знімати», — зізнався актор.

Зірка Гри престолів також назвав момент фіналу, який розчарував його найбільше. Він повідомив, що сподівався на те, що Короля ночі вб’є його герой:

«Мене розлютила сцена вбивства Короля ночі, але тільки тому, що я сам хотів вбити Короля ночі! Але в той же час я був радий за Мейсі (Вільямс) і її Арью. У таємниці я заздрив їй, але повинен визнати, що це чудовий поворот подій, адже протягом всього серіалу вона вчилася і хотіла стати вбивцею. І в результаті вона використовувала всі свої навички, щоб убити нашого головного антагоніста», — повідомив Харінгтон.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *