Фінал «Гри престолів» встановив ще один новий рекорд

Фінал «Гри престолів» встановив ще один новий рекорд. За переглядами на телеканалі HBO.


Про це повідомив The Wall Street Journal, передає Громадське. 

Уночі 19 травня останню серію восьмого сезону подивилися 19,3 мільйона глядачів.

Видання вказує, що серія стала найпопулярнішою за майже 47 років роботи телеканалу HBO.

«Гра престолів» створена за мотивами циклу романів «Пісні льоду та полум’я» письменника Джорджа Мартіна. Перший сезон серіалу вийшов у квітні 2011 року. Останній на цей час сьомий сезон вийшов влітку 2017 року. Серіал, який має мільйони прихильників по всьому світу, став культовим телевізійним продуктом. Прем’єра останнього сезону «Гри престолів» безумовно є найважливішою подією в масовій культурі.

У 2018 році «Гра престолів» отримала «Еммі», як найкращий драматичний серіал.

Один епізод останнього сезону «Гри престолів» коштував $15 млн.

«HBO» (Home Box Office) — американський кабельний телевізійний канал. Входить до корпорації Time Warner.

HBO (вимовляється: [ейч-бі-оу]) — це підрозділ Time Warner, який здійснює мовлення з двох 24-годинних кабельних каналів: HBO і Cinemax. Аудиторія HBO в США — понад 40 млн абонентів. Крім телемовлення, HBO пропонує також відео на замовлення та інші медіа-послуги. Підрозділи HBO та спільні підприємства з її участю мовлять більш ніж в 50 країнах світу. Передачі виробництва HBO (головним чином телесеріали) були закуплені більш ніж в 150 країнах .

Компанія була заснована в 1965 Чарльзом Доуланом (Charles Dolan); в тому ж році 20 відсотків активів компанії були придбані корпорацією Time-Life (нині Time Warner). 13 грудня 1975 HBO розпочало супутникове мовлення, з 28 грудня 1981 — цілодобове мовлення.

Серед продукції HBO найбільш відомі телесеріали. Багато хто з них стали лауреатами телевізійних премій і отримали хвалебну оцінку критиків. Так, журнал «Time» пише, що «HBO спеціалізується на розумних, ризикованих серіалах, що розглядають похмурі сторони американської дійсності».

Нещодавно HBO показав трейлер третьої серії міні-серіалу “Чорнобиль”про аварію на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року.

Серія називається “Відкрийся, Земле” (Open Wide, O Earth). Вона вийшла в ефір у понеділок, 20 травня. Відео опубліковано на офіційному YouTube-каналі HBO.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *