Актуальний формат. Тарантіно думає випустити «Одного разу у Голлівуді» як міні-серіал

Квентін Тарантіно може випустити режисерську версію «Одного разу у Голлівуді» у форматі міні-серіалу, пише Mowieveb з посиланням на актора Бреда Пітта.


Ідея міні-серіалу – це взяти увесь матеріал, який відзняв Тарантіно, відредагувати, а потім розбити на епізоди, передає The Village. 

Оригінальна версія «Одного разу у Голлівуді» – це 4 години 20 хвилин зйомки, натомість версія, яку показали в кіно – 2,5 години.

За словами Пітта, це «захоплююча ідея» і актуальний формат, до якого звикли глядачі в еру стримінга.


Квентін Тарантіно у квітні випустив «Мерзенну вісімку» у форматі серіалу на Netflix.

Одного разу… в Голлівуді  — драмедійний фільм 2019 року режисера Квентіна Тарантіно. Стрічка розповідає історію про телевізійного актора Ріка Долтона 1969 року в Лос-Анджелесі та його дублера Кліфф Бута, і як вони просуваються через мінливу кіноіндустрію. Фільм показаний на кінофестивалі в Каннах 21 травня 2019 року; прем’єра в США — 26 липня, в Україні — 15 серпня.

Для фільму не було написано жодного саундтреку, вся використана музика була написана до 69-го року.

Головний герой — актор, який після одного вдалого серіалу займається пошуками можливості пробитися в кінобізнес. Паралельно з ним тим же займається його помічник, водій-дублер та найкращий друг. Історія розгортається на фоні подій, пов’язаних із сектою Чарльза Менсона, а саме 8 і 9 лютого та 8 і 9 серпня 1969 року, коли сталися убивства.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *