Актори Гри престолів знялися в новій фотосесії і розповіли про болісні зйомки

Зірки культового серіалу Гра престолів взяли участь в зйомках нової фотосесії для журналу Entertainment Weekly.


Фотосет був зроблений напередодні прем’єри фінального восьмого сезону фентезійного серіалу, яка відбудеться 14 квітня на каналі НВО, пише НВ STYLE. 

Крім фотосесії, в якій з’явилися всі герої нових серій, на сторінках спецвипуску Entertainment Weekly також опубліковано інтерв’ю, в якому актори, задіяні в зйомках серіалу, відверто розповіли про те, як проходила робота над проектом.

Зірки Ігри престолів в фотосесії для Entertainment Weekly / Фото: Entertainment Weekly

 

Актори зізналися, що найбільш виснажливими виявилися зйомки епічної битви, які тривали 11 тижнів і проходили переважно вночі за участю 750 чоловік.

«Епізод знімали 11 тижнів. Це були виснажливі нічні зйомки. Уявіть собі 750 чоловік, що працюють всю ніч протягом майже трьох місяців у сільській місцевості. Вони працювали під крижаним дощем, пронизливим вітром, на місцевості з густою багнюкою по щиколотку», – повідомляє видання.

За визнанням виконавиці ролі Арьї Старк, актриси Мейсі Вільямс творці Гри престолів попросили її почати тренуватися за рік до початку зйомок, так як робота над фінальними серіями обіцяла бути важкою:

Зірки знялися у фотосесії для Entertainment Weekly / Фото: Entertainment Weekly

 

«І я сказала – так, так, звичайно. Але коли ми почали знімати, я зрозуміла, що ніщо не може підготувати вас до того фізичного виснаження, яке вас чекає. Ніч за ніччю, знову і знову і, здається, це ніколи не закінчиться. Ви не маєте права захворіти, ви повинні стежити за своїм здоров’ям, тому що тільки ви можете зробити це – ніхто інший не може з’явитися замість вас в кадрі. Були моменти, коли мені було настільки погано, як звичайній людині, що мені просто хотілося плакати», – зізнається актриса.

Шотландський актор Рорі Макканн, який втілив в Грі престолів роль Сандора Пса Клігана, додає, що ці зйомки запам’ятаються на все життя:

«Єдине, про що ви просите Господа Бога в ці хвилини – щоб все це закінчилося і ніколи в житті більше з вами не повторювалося», – говорить він.

Видання також відзначило, що під час зйомок деякі актори непритомніли, так як деякі сцени вимагали нерухомо стояти на місці протягом декількох годин або виконувати інші дії, що вимагають фізичних зусиль.

«Але важка робота окупається. Після одного з таких важких знімальних днів ти знаєш, що це стане частиною чогось знакового і буде виглядати приголомшливо!», – каже Вільямс.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *