Актор фільму “Назад у майбутнє” Крістофер Ллойд приїде в Україну

Крістофера Ллойда, американського актора, володаря трьох нагород Еммі глядачі добре знають за ролями у фільмах Пролітаючи над гніздом зозулі, Назад у майбутнє, Хто підставив кролика Роджера, Мій улюблений марсіанин, Дитина напрокат, Сімейка Адамсів.


Американський актор Крістофер Ллойд вперше відвідає Україну 21 і 22 вересня. Він стане гостем фестивалю Comic Con Ukraine 2019, пише НВ Style.

В українських шанувальників 80-річного актора буде можливість поспілкуватися з ним під час творчої зустрічі, взяти участь у фото та автограф-сесіях. Подія відбудеться на Арт-заводі Платформа 21 і 22 вересня.

Крістофер Аллен Ллойд – популярний американський артист, який став всесвітньо відомим після зіграної ролі неповторного генія-винахідника Дока Брауна в науково-фантастичній кіносазі «Назад в майбутнє», зйомок в сіткомі «Таксі», чорною фентезійної комедії «Сімейка Аддамс» і картині «Хто підставив кролика Роджера».

Великою удачею, за словами Ллойда, стало для нього запрошення в 1991 році на роль дядечка Фестера в «Сімейці Аддамс» (створеної за мотивами однойменного серіалу 1960-х років), тому що цей персон був у нього одним з найулюбленіших серед дивних героїв цієї історії.

Крістофер Ллойд в фільмі «Сімейка Аддамс»

Він – триразовий володар престижної TV нагороди «Еммі», лауреат кінопремії «Незалежний дух», двічі номінант на премію «Сатурн», що присуджується Академією наукової фантастики, фентезі та фільмів жахів.

У нього спочатку були всі необхідні складові для успіху – незвичайність, талант, виконавська сміливість, привабливість і високу працелюбність разом з відповідальним підходом до роботи над кожною роллю. Підтвердженням цього може слугувати хоча б той факт, що для реалістичності створення душевнохворого персонажа в драмі «Пролітаючи над гніздом зозулі» (за бестселером Кена Кізі) Крістофер провів 2 тижні в психіатричній лікарні, а також те, що за час кінокар’єри він заробив достатньо солідний власний капітал (70 мільйонів доларів).

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *