Роберт Кіркман запустить кілька серіалів про кінець світу

Автор коміксів і виконавчий продюсер зомбі-хорору «І мертві підуть» Роберт Кіркман оголосив про запуск телепроекту «П’ять років» (5 Year).


Новий проект Кіркмана розповість історію п’яти останніх років людства перед тим, як Землю знищить астероїд. Під цією назвою випустять кілька серіалів, які будуть зніматися в різних країнах і різними мовами, з місцевими акторами і шоураннерами. За задумом, події будуть розгортатися в одному всесвіті, але кожен з цих серіалів буде мати свій сюжет і своїх персонажів, пише moviestape.net.

Компанія Skybound Entertainment, що належить Кіркману, вже уклала угоди на виробництво в Латинській Америці, Італії, Німеччині, Великобританії, Індії, Китаї та Кореї, проте скільки саме буде серіалів інформації поки що немає.

«Наша головна мета в Skybound — це підтримувати творчі таланти та створювати для них платформу, де вони зможуть розповідати захоплюючі історії. «П’ять років» — унікальний випадок. Цей проект дасть нам можливість побачити, як сценаристи і режисери з усього світу будуть втілювати в життя сюжети, засновані на одній і тій же ідеї», – зазначив Роберт Кіркман.

Сам Кіркман займе пост одного з виконавчих продюсерів, а за виробництво відповідатимуть Skybound і телекомпанія Entertainment One, що займається дистрибуцією серіалу «І мертві підуть» за межами США.

Хто саме буде знімати і коли почнеться повноцінна робота над серіалами поки невідомо.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *