Танкова атака на Київ. Що планують окупанти та яка ситуація на Сумщині

Танкова атака на Київ. Що планують окупанти та яка ситуація на Сумщині

Російські окупанти хочуть захопити Київ, прорвавши лінію оборони міста танками. Водночас станом на 7 ранку йшли важкі бої з окупантами поблизу міста Тростянець Сумської області.

 


 

О 7:40 Сумська Обласна Державна адміністрація повідомляла, що бої тривають. Колона російської техніка їхала на Охтирку.

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що в Сумах тривають вуличні бої з російськими окупантами, а місто Конотоп – оточене військами агресора.

Також техніка московських окупаційних військ заїхала у місто Мелітополь. Після того вони розпочали штурм приміщення Служби Безпеки України. Так само російські окупанти робили у містах Донбасу 2014 року.

Тривають бої за Чернігів. Наші військові відбили атаку та змусили ворога відступити.

 Танкова атака на Київ. Що планують окупанти та яка ситуація на Сумщині та у Чернігові

Танкова атака на Київ. Що планують окупанти та яка ситуація на Сумщині та у Чернігові

О 8:45 з’явилася інформація, що українські війська відбили Мелітополь.

О 8:53 диверсійно-розвідувальні групи збройних сил РФ використовують автомобільну техніку, захоплену у Національної гвардії України, для глибокого проникнення у тил українських позицій.

Зокрема, вороги використовують два ББМ «Козак», три КРАЗИ та ГАЗ-66. Крім цього, окупанти одягнені у військову форму ЗС України. Просимо громадян України бути пильними та у разі отримання будь-якої інформації повідомляти правоохоронні органи, – повідомили у Збройних Силах України.

Близько 9:40 заступниця Міністра Оборони України Ганна Маляр повідомила, що російських окупантів, які проривалась у Київ під виглядом “наших” на українській техніці, знищено.

Міністр оборони Великобританії Бен Воллес заявив, що Росія не виконала жодного зі своїх головних завдань із вторгнення в Україну. Крім того, за його оцінками, РФ уже втратила близько 400 військовослужбовців.

За день до початку повномасштабної російської агресії, Бен Воллес зробив цікаву заяву, використовуючи історичні наративи. Цитуємо:

«Шотландська гвардія надерла дупу царю Миколі I в 1853 році в Криму — ми завжди можемо зробити це знову. Цар Микола I припустився тієї ж помилки, що й Путін…у нього не було ні друзів, ні союзів», — сказав Воллес.

 

16 листопада, відбувся робочий візит Державного секретаря з питань оборони Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Бена Воллеса до України та його переговори з Міністром оборони України Олексієм Резніковим. У ході зустрічі сторони обговорили питання розвитку безпекової ситуації на окупованих територіях Сходу України та навколо її кордонів, співробітництво України з НАТО та у двосторонньому форматі. Бен Воллес на фото - зліва, Рєзніков - справа.

16 листопада, відбувся робочий візит Державного секретаря з питань оборони Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Бена Воллеса до України та його переговори з Міністром оборони України Олексієм Резніковим. У ході зустрічі сторони обговорили питання розвитку безпекової ситуації на окупованих територіях Сходу України та навколо її кордонів, співробітництво України з НАТО та у двосторонньому форматі. Бен Воллес на фото – зліва, Рєзніков – справа.

Британський політик мав на увазі Кримську війну 1853 – 1855 років, коли Франція та Британія, Османська імперія та Сардинія воювали проти Росії, яка не хотіла йти шляхом цивілізованого розвитку, й замість ліквідації кріпацтва, розширення внутрішнього ринку торгівлі, вирішила йти шляхом зовнішніх завоювань.

Безпосереднім приводом для війни стало захоплення російськими військами Молдовського князівства та Волощини (Валахії) 1853 року, з метою заволодіти торгівлею збіжжям дунайських країн.

 

22 травня 1855 року союзники взяли стратегічно важливі Федюхині й Балаклавські висоти біля Севастополя, а 27 серпня заволоділи ключовим пунктом оборони міста — Малаховим курганом. Подальший спротив не мав сенсу. Росіяни затопили кораблі Чорноморського флоту в бухті й залишили Севастополь. Олександр II попросив супротивників припинити бойові дії й сісти за стіл переговорів.

«Атака на Малахов курган», Вільям Сімпсон, 1855

«Атака на Малахов курган», Вільям Сімпсон, 1855

Учасники конфлікту, а також Австрія та Пруссія, зібралися в Парижі на міжнародний конгрес. Глава російської делегації граф Олексій Орлов 30 березня 1856 року підписав капітуляцію Російської імперії.

Війна закінчилася Паризьким миром 1856 року. Він позбавив Росію права мати військовий флот на Чорному морі, а також фортеці й прибережні арсенали. Російська імперія публічно відмовилася від претензій на Молдовське князівство, Валахію та південну Бессарабію. Російського імператора позбавили опіка над християнами Османської імперії, замінивши колективним патронатом усіх великих держав. План розширення впливу Російської імперії на південь провалився. Побіжним наслідком війни стала нова хвиля еміграції кримських татар до Османської імперії, залишило Крим близько 135,5 тис. осіб.

Слідкуйте за новинами й текстами журналу «Артефакт». Ми будемо повідомляти оперативну інформацію та надавати їй контексту, аби ви могли краще зрозуміти ситуацію з російською агресією проти України.

 

Підтримати армію з картки будь-якого банку:

IBAN: UA223226690000026007300905964
ЄДРПОУ: 39696398
Отримувач: Благодійна Організація «Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим»
Призначення платежу: Благодійна допомога військовослужбовцям.

Або за прямим посиланням.

Підтримати команду «Повернись живим»

Переходьте за посиланням та підтримайте команду «Повернись живим» з картки будь-якого банку.

Оформіть регулярний платіж на Patreon.

Докладніше про наші досягнення у 2020 році ви можете прочитати тут.

Рахунок Bitcoin

Номер: bc1qkd5az2ml7dk5j5h672yhxmhmxe9tuf97j39fm6

Перекази з-за кордону:

Fondy.eu – це найвищий рівень безпеки PCI DSS Level 1.
Валюта переказу – гривня. Якщо ваша карта в іншій валюті, кошти знімаються по курсу.
Комісію 2,45% сплачує отримувач.

SWIFT

Назва підприємства/company Name
МБФ ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ БО
CO “INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION “COME BACK ALIVE”

IBAN Code (Євро)                                               IBAN Code (Долар США)     
UA093052990000026004025029786.              UA173052990000026009035028620

Назва банку/Name of the bank
JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE

SWIFT code банку/Bank SWIFT Code
PBANUA2X

Адреса підприємства/Company address
UA 01054, м.Київ, вул Богдана Хмельницького, 32 кв.41

Призначення платежу / Purpose of payment
Charitable donation to Ukrainian military

Наш офіс: Київ, вул. Богдана Хмельницкого, 32 оф. 41
Тел.: (068)500-88-00
Пн-Пт 10:00-19:00

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *