Путін запроваджує в російській армії старі практики в стилі НКВД, стріляючи в спину солдатам, які не хочуть воювати проти України або тікають з поля бою.

Російська книгарня не взяла в продаж історичний журнал через карикатури на Гітлера і Сталіна

Московський книжковий магазин “Молода гвардія” відмовився взяти в продаж свіжий номер історичного журналу “Дилетант”, присвячений 80-річчю пакту Молотова – Ріббентропа. Причиною відмови стала історична карикатура на Гітлера і Сталіна на обкладинці видання.


Карикатура на обкладинці журналу “Дилетант” зображує “весілля” Гітлера і Сталіна. Вперше вона була опублікована в жовтні 1939 року в газеті Washington Star, передає Історична правда.

Про це повідомив у своєму мікроблозі Twitter в четвер, 24 жовтня, один із засновників видання, головний редактор радіостанції “Ехо Москви” Алєксєй Вєнєдіктов, передає Німецька Хвиля.

 

В магазині заявили, що побоюються приписів за порушення закону про пропаганду нацистської символіки через свастику на карикатурі. Крім того, саму обкладинку визнали некоректною.

Вони надягли фату на Сталіна“, – заявила представник магазину.

До слова, ця карикатура вже стала одним із приводів для судового рішення в Росії. Московський районний суду 9 лютого оштрафував на 1000 рублів адвоката з Чебоксар Юрія Іванова, який розмістив в своєму Facebook історичну статтю, ілюстровану карикатурою 80-річної давності.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *