План Гітлера: як нацисти створювали “чистокровних арійських” суперлюдей

Для офіцерів СС обирали блакитнооких і білявих жінок, які мали народити їм “супердітей”.


Один із планів Гітлера – створення чистокровних людей.  Фюрер був одержимий проблемою створення надлюдини. І, якби не поразка у війні, можливо, він досягнув, чого прагнув.

У нацистській Німеччині свято шанували расову гігієну, віруючи в те, що змішання рас погано впливає на здоров’я людини. Тому Рейх допускав шлюби тільки між “істинними арійцями”.

Перевага арійської раси — основа нацистської ідеології, тому політтехнологи  Третього Рейху створили програму під назвою Lebensborn, що з німецької означає “Джерело життя”.

Суть проекту: для офіцерів СС вибирали блакитнооких і білявих жінок, які мали народити “супердітей”. Учасниці проекту жили в спеціальних інститутах, де їм створили всі умови для комфортного існування.

Перша “школа наречених” відкрила свої двері в 1937 році. За кілька місяців до цього рейхсфюрер СС особисто затвердив наказ, яким регулювалася програма навчання для жінок, що претендують на шлюб зі “зразковими німцями”.

До 1944 року в Німеччині функціонували вже 32 заклади, а з 1939-го у них стали брати також і потенційних чоловіків. Школи були підвідомчі Гертруді Шольц-Клінк, яка на той момент очолювала Націонал-соціалістичну організацію німецьких жінок. В цей же час термін навчання вирішили збільшити до двох місяців.

Жінок шукали і в інших країнах, де діяли колабораційні та окупаційні уряди і народи яких мали так зване “арійське походження”. Особливо це торкнулося Норвегії — саме там проживала величезна кількість блондинок.

 

У часи війни багато хто добровільно брав участь у такій програмі, адже це був практично єдиний спосіб зберегти собі життя. Навіть якщо дівчина підходила на 100%, у навчанні могли відмовити через те, наприклад, що мати або батько хворіли на шизофренію.

До 1938 році темпи створення понад нації вирішили прискорити. Жінці, яка тільки но народила, потрібно було віддати дитину в притулок, якщо вона підходила за ознаками зовнішності. До речі, якщо жінка віддавала дітей кілька разів, то її нагороджували Залізним хрестом.

Пізніше, коли вся Європа була захоплена німцями, дітей почали просто викрадати і перевозити в Німеччину. Їм насаджували “правильні” цінності спеціального навчального курсу для юних арійців.

Ні одна зі структур нацистської Німеччини не була настільки оповита завісою таємниці, як “Лебенсборн”. Кількість міфів, народжених навколо неї, відсуває на задній план навіть легендарний “Аненербе”.

Також дітей опромінювали ультрафіолетом, щоб їх волосся були “правильного” відтінку. Після цього курсу вихованці потрапляли в сім’ї есесівців.

Коли фашисти зрозуміли, що війна програна, вони знищили майже всю документацію щодо цього проекту, але експерти оцінюють кількість жертв в 200 тисяч.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *