Дізнайся все про злочини комуністів. Стартує безкоштовний онлайн-курс про роботу з архівами КҐБ

Медійники і дослідники зможуть навчиися працювати з розсекреченими архівами КҐБ завдяки онлайн-курсу “Розсекречені”. Курс розпочнется 3 грудня.


 

Проект підготований ЦДВР спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Участь у створенні матеріалів курсу взяли провідні українські фахівці з роботи в архівах КҐБ.

 

Ось, що пишуть творці курсу:

Документи КҐБ завжди викликали інтерес не тільки в істориків, але й у медійників та пересічних громадян. Що ховається за завісою секретності? У чому звинувачував Комітет мого дідуся чи бабусю? Запитань було безліч, а відповідей — обмаль.

9 квітня 2015 український парламент проголосував за 4 декомунізаційні закони. Один із них відкрив доступ до архівів колишніх комуністичних спецслужб. Деякі з цих документів містять інформацію, що суттєво змінює наші уявлення про те, якою була радянська дійсність.

Але нарешті Володимир Бірчак та Дарія Гірна розкладуть всі справи по поличках в «Розсекречені: онлайн-курс про роботу з архівами КҐБ»: www.ed-era.com/kgb. Зареєструватись на курс можна на сайті, а всі навчальні матеріали будуть у відкритому доступі 03.12.

 

Цей курс стане тобі в пригоді, якщо ти:
– пишеш матеріали на основі архівних документів;
– хочеш дізнатись правду про репресованих родичів;
– любиш круті історії і серіали про підпільників та спецагентів.

Чекаємо всіх допитливих і сміливих на курсі!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *