УПА використовувала на війна всі можливі засоби, у тому числі – й песиків. Пес, будеш майонез. Патрон. Жадан і Собаки. Сьогодні українська культура у всіх нішах та на всіх фронтах звертається як до образів і метафор з чотирилапими друзями, так і до їх конкретної участі й допомоги. Чого тільки вартий знаменитий пес Патрон, який успішно знаходить вибухонебезпечні пристрої та рятує життя сотням людей.

УПА використовувала на війна всі можливі засоби, у тому числі - й песиків. Пес, будеш майонез. Патрон. Жадан і Собаки. Сьогодні українська культура у всіх нішах та на всіх фронтах звертається як до образів і метафор з чотирилапими друзями, так і до їх конкретної участі й допомоги. Чого тільки вартий знаменитий пес Патрон, який успішно знаходить вибухонебезпечні пристрої та рятує життя сотням людей.

УПА використовувала на війна всі можливі засоби, у тому числі – й песиків.

Пес, будеш майонез. Патрон. Жадан і Собаки. Сьогодні українська культура у всіх нішах та на всіх фронтах звертається як до образів і метафор з чотирилапими друзями, так і до їх конкретної участі й допомоги. Чого тільки вартий знаменитий пес Патрон, який успішно знаходить вибухонебезпечні пристрої та рятує життя сотням людей.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *