Гарматне м’ясо: чому Москва завжди так воює?

Засівання поля бою трупами від гарматного м’яса – то є тактика, яку Москва, практикує століттями.


 

Далеко ходити не треба – наші бабусі та прадідусі пам’ятають як Сталін та його маршлали Жукови засівали трупами поля та ліси під Києвом. І на привеликий жаль – переважна частина загиблих солдатів були українцями. 

 

У часи Першої світової технологічну відсталість російської імператорської армії було компенсовано мільйонним особовим складом. Тоді армія Миколи ІІ, на жаль, спромоглася захопити Львів. 

 

Охайне місто тимчасово перетворилося на свинарник. 

 

Тоді не було хаймарсів, джавелінів, а одними кулеметами полчища рабів не можливо було спинити, тому й московити змогли зайти до Лембергу. 

 

Наполеонівські війни показали, що окрім тактики гарматного м’яса москалі володіють ще однією суперсилою – вони готові спалювати свої міста. Я обожнюю дивитися, як палає Москва, а на фоні цього вогоню йде Наполеон та його військо. 

 

Але одна справа, коли москалі палять свої міста – куди гірше, коли вони нищать те, що їм не належить. 

 

Друзі! Донатьте на ЗСУ. Ми збираємо на цифровий бінокль для 116 бригади ТРО в складі ЗСУ. В шапці нашого профілю – посилання на банку. Залишилося зібрати трохи менше 7 тисяч гривень. Допоможіть нашим захисникам – маленьких донатів не буває!

 

1708 року коли тривала Північна війна, й було очевидно, що шведська армія на чолі з Карлом 12 зайде на території Московії та Гетьманщини, Мазепа звернувся до Петра І з проханням захистити Гетьманщину. 

 

Петро наказав палити українські міста, села та поля, й відводити козацьке військо на Московію. Іван Мазепа був шокований цією підлістю і отримав всі права розірвати угоду з Петром та укласти новий союз зі шведським королем. 

 

Жаль, тоді Мазепа програв, а місто Батурин сплюндрували. 

 

Це все до чого: попереду звільнення найбільшого і одного з найкрасивіших українських міст – нашого славного Донецька. Коли москалі звідти тікатимуть – вони творитимуть з міста  руїни…

 

Століттями Москва воювала в стилі гарматного м’яса. Чому? 

 

Є два слова, котрі дуже вичерпно пояснюють цю тезу: 

 

Технологічна відсталість.

 

З цього випливає інше питання – а чому Московії завжди була технологічно відсталою?

 

Невже вони були тупими й не розуміли, що треба вкладати ресурси у добру зброю, транспорт, медицину. Частково так, вони були мегатупорилими печерними ведмедями. 

 

Але навіть відносно інтелектуальні керманичі Московії не могли дати раду з розвитком науки й техінки, бо для цього потрібні дві речі 

 

– Дочорта грошей. 

– Вільні люди. 

 

Гроші – це зрозуміло. Але про них ще буде одне пояснення. 

 

А як вільні люди впливають на технології? Все просто: креатив та освіта. 

 

Коли ти вільний, ти сам обираєш, як саме креативити, що вивчати, що створювати.

 

Коли твоє життя і доля на всі 99% залежить від царя, опричника, чекіста, фсбшника чи мента, то можливостей для креативу, творчості та створення крутої технології у сто разів менше, ніж у вільному суспільстві. 

 

Тепер про гроші: на корупції Московія створилася, корупцією вона жила, у корупції вона й загине…

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *