Великодні гаївки у Львові з гуртом NAZVA та комедійне, психотерапевтичне шоу «Людоньки, порадьте!»

Давай святкувати Великдень разом в ДК NAZVA! Підтримаємо свій психологічний стан музикою та комедійною терапією ?


? О 16:00 ведемо гаївки разом з гуртом NAZVA!

NAZVA – то є галицько-донбаський перфомативно-театральний проєкт, який ідентифікував свій стиль як “альтернативний етно-арт хаóс”. Хлопці підготували для вас свіжі веснянки та гаївки. Закликатимемо весну та перемогу!

? о 18:00 на сцену вийдуть хлопці з Comedy Store зі своїм комедійно-імпровізаційним психотерапевтичним шоу «Людоньки, порадьте!». Тут глядачі діляться своїми проблемами, а коміки намагаються їх вирішити та зробити це смішно!

Великдень – прекрасний день, аби згуртуватись і разом прямувати до перемоги!

? Купуй квитки на гаївки від NAZVA або ж на “Людоньки, порадьте”. Або на дві події одразу!
? посилання шукай в сторіс
⏰ 24-го квітня о 16:00
? ДК NAZVA – вул. Заводська, 31 (третій поверх)


NAZVA – музично-візуальний проєкт. Двоє людей, Павло Гоц та Ярослав Яровенко, використовуючи контрабас, альт, клавіші, флор-том, скрипку, блок-флейту та два голоси, створюють унікальне звучання, аналогів якому немає в Україні.

Основою музичних творів проєкту є синтез поезії, цитат на твори класичних композиторів, музику, пісні та ритми різних народів світу. Але при цьому, вся музика залишається авторською.

Це перфомативно-театральний проєкт, який ідентифікував свій стиль як “альтернативний етноарт хао́с”. Це енергетичні викиди емоцій, які проходять через інструменти, голоси й усе що може видати звук. Від поетичного спокою до бісової експресії. Враження і ще раз враження.


20 лютого 2014 року росія почала війну в Україні, ввівши війська на територію автономної республіки Крим. 

11 квітня 2014 року сили спеціальних операцій російської федерації та озброєні автоматами проросійські терористи захопили райвідділ міліції у місті Слов’янськ Донецької області й вивісили там прапор росії. У такий спосіб росія продовжила неоголошену війну проти України та території двох східних областей – Донецької та Луганської.

З лютого 2014 року по лютий 2022 року росія вела активні бойові дії проти України на території Донеччини та Луганщини, збільшувала кількість своїх військ в окупованій автономній республіці Крим, поширювала брехливу інформацію через проросійські медіа та українські проросійські політичні партії, які сама фінансувала.

24 лютого 2022 року де-юре президент, а де-факто – диктатор рф владімір путін оголосив проведення спеціальної військової операції, мета якої – демілітаризації та денацифікація України. Під прикриттям цієї спецоперації Москва почала повномасштабну війну та завдала ракетних ударів по більшості великих міст. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Одеса, Суми, Чернігів, Миколаїв. Такі міста як Харків, Маріуполь зазнали великих руйнувань, рашисти спеціально обстрілювали там дитячі садочки, школи та лікарні. Загинуло багато мирних дорослих людей та дітей.

 

 

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *