Vivienne Mort виступить у Львові на Ukrainian Acoustic Weekend

23 жовтня о 18:00 у львівському клубі “Малевич” виступить гурт Vivienne Mort. 

Проникливий голос та глибокі тексти. Зустрічай Vivienne Mort в рамках фестивалю Ukrainian Acoustic Weekend у Львові! Не пропусти почути улюблені пісні в акустичному звучанні.

Квитки онлайн: https://bit.ly/2NP17n9

Україні вже не потрібно пояснювати, хто такі Vivenne Mort. Після виступу музикантів на національному відборі конкурсу «Євробачення» їхні пісні почули не лише ті, хто слідкує за новою українською музикою, а й широка аудиторія.

Сьогодні творчість Vivienne Mort люблять та тепло сприймають не тільки в Україні, а й за кордоном, зокрема у Польщі, де гурт мав три концертні тури.

Глибокі змістовні тексти, сміливий відвертий стиль виконання, справжня краса музики, проникливий ніжний голос та артистизм вокалістки роблять кожен концерт Vivienne Mort унікальним, а сильний емоційний зв’язок між артисткою та слухачем надовго лишається в пам’яті яскравим спогадом і важливим досвідом.

Невимушені та чарівні, чуттєві та безмежно талановиті, вразливі та вражаючі, кожен свій виступ Vivienne Mort проводять на межі емоцій.

Їх люблять і їм довіряють.

На їхні концерти приходять, щоб позбутися зайвих сліз, зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і почути, що все буде добре.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *