#SaveHorlach – благодійний літературний марафон та аукціон. Чому варто долучитися?

У родині української поетки Поліни Горлач сталася трагедія. В автокатастрофі загинули її батьки. Молодший 13-річний братик, талановитий танцівник із Конотопа Богдан Горлач зараз у реанімації — у нього переломи обох ніг, черепно-мозкові травми. Зараз його стан стабільний, але він потребує підтримки. 

Саме задля того, щоби підтримати стан Богдана як стабільний та вже почати лікування, ми — друзі Поліни та всеукраїнське письменницьке середовище — робитимемо низку літературних заходів протягом найближчого часу по всіх великих містах України, вже плануються заходи в Харкові, Львові, Чернівцях та ін. 

25 квітня о 19:00 розпочнеться благодійний марафон SaveHorlach Київ 1.0. Він пройде у дворі будинку видавництва «Смолоскип» (вул. Межигірська, 21). Відомі українські письменники — Олександр Ірванець, Софія Андрухович, Андрій Бондар, Тарас Малкович, Дмитро Лазуткін та чимало інших — долучаться до заходу або із поетичними виступами, або із цінними, унікальними лотами для благодійного аукціону: книжками з автографами, картинами, сертифікатами на консультаційні послуги, дизайн, фотосесію тощо. 


25 квітня, в ході марафону, ми визначимо власників лотів, подарованих для аукаціону відомими українськими письменниками, друзями та близькими Поліни Горлач.

Лоти та благодійники аукціону #SaveHorlach Київ 1.0:

Нагадуємо, 21 квітня на Сумщині сталася автокатастрофа, у якій загинуло 4 людини. Двоє з них – батьки Поліни та Богдана Горлачів.

Новина про трагедію на сайті Нацполіції:

Нет описания фото.

Тринадцятирічний Богдан — єдиний, хто вижив у цій аварії. Хлопчик отримав переломи обох ніг, черепно-мозкову травму та перелом шийного хребця. Зараз він знаходиться в комі, потребує дорогого лікування, а потім тривалої реабілітації. І, звісно, на це необхідні чималі кошти.

Ви можете відвідати цей поетичний марафон, або ж одну із наступних подій у Вашому місті, подробиці дізнавайтеся, приєднавшись до групи в Facebook: https://www.facebook.com/groups/SaveHorlach/.

Інформацію можна знайти на сайті: http://culture_social.tilda.ws/save_horlach_kyiv_1

Також Ви можете підтримати Богдана Горлача вже зараз, переказавши кошти на рахунок, спеціально створений з цією метою. Наша ініціатива #SaveHorlach регулярно публікувати скрін-шоти із рахунку, апрувлячи Ваші перерахування.

Саме ці рахунки із фото вище, саме цей рахунок: 4731 2191 1835 4269 є справжніми

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *