Проєкт “Будуємо Україну Разом” збирає волонтерів на Полтавщині

Малювання муралу, облаштування молодіжного центру, воркшопи: з 1 по 15 вересня у Нових Санжарах пройде БУР. До табору зможуть долучитися волонтери не лише з України, а і з усього світу: Туреччини, Італії,  Польщі…


«Будуємо Україну разом» – це програма, що залучає волонтерів для підтримки місцевих ініціатив, а також розбудови будинків сімей, що знаходяться у скруті. Для молоді – це можливість поєднати відповідальну працю і якісний відпочинок, знайти нові знайомства, побувати у різних куточках України.

У рамках проекту волонтери зможуть допомогти сім’ям, що знаходяться у скруті, з розбудовою та ремонтом їхніх домівок.  Також, вони зможуть долучитися до малювання муралу на стіні недобудови. Місцеві активісти вже оголосили конкурс малюнків. Робота переможця прикрасить один із будинків селища.

На изображении может находиться: 11 человек, в том числе Максим Михайлик, люди улыбаются, люди стоят и на улице

Волонтери також зможуть допомогти у створенні та облаштуванні молодіжного центру «Друкарня».  Він на базі колишньої друкарні, звідси і пішла назва. Це вільний простір для молоді, де кожен мешканець чи гість селища зможе знайти підтримку та ресурси для реалізації своїх ідей та проектів. Також метою «Друкарні» є організація дозвілля, проведення лекцій, майстер-класів, тренінгів тощо, що дозволить поєднати відпочинок, спілкування і саморозвиток.

Організатори табору у Нових Санжарах обіцяють екскурсії місцевістю, лекції та воркшопи, посиденьки біля вогнища, руханки, пікніки, кіноперегляди та безпосередньо відкриття громадського простору.

Це гарна можливість для тих, хто бажає провести час у колі однодумців та зробити свій  вклад у розвиток Полтавщини.

Долучитися до табору можна заповнивши анкету: https://cutt.ly/lhG992

Координатор табору – Максим Михайлик, 099 646 19 60

Марина Токар, Артефакт Полтава

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *