Павло Коробчук у ХЛАМ. Поет презентує збірку “Хвоя”

7 березня о 20.00 у літературно-артистичному клюбі “ХЛАМ” відбудеться поетичний вечір Павла Коробчука, автора збірки віршів “Хвоя”. 

Ця книжка – про війну, любов і мудрість. Саме в такій послідовності. І вірші, ці гілочки хвої – як підказки на шляху до знаходження себе, до умиротворення. І хочеться, щоб завершальним, сотим віршем, сотим поколінням, сотою гілочкою збірки став читач. Йому навіть підготовлене місце за фортепіано.

«… маємо збірку, в якій знайдемо багато відкриттів — і вдалих метафор вистачить на кілька прочитань. І добре, що рух у ній від війни та смерті до самоосмислення й кохання. Добре, що осмислення себе йде також коштом повернення до кращих своїх віршів з попереднього часу, що співіснують і, відтак, співставні із зовсім новими. Так є: «Хвоя» щось підсумовує, а щось обіцяє у перспективі. І в ній досить сказано, щоб ми поверталися до цієї книжки, й достатньо обіцяно, щоб чекати наступної», – із післямови Ростислава Семківа.

Павло Коробчук аби заінтригувати читачів, повідомив, що під час читання “Хвої” розповість про свій новий роман, над яким зараз працює.

Павло Коробчук — український письменник (прозаїк, поет, публіцист), музикант, журналіст. Автор поетичних книг “Хвоя”, “Цілодобово”, “Динозавр”, “Мерехтіло”, “Натщенебо”, “Кайфологія”, роману “Море для шульги”, книги оповідань “Священна книга гоповідань”. Автор музичного альбому “HOROBRO”. Лауреат премії ім. Бориса Нечерди (2017), “Смолоскип” (2004), поетичного конкурсу імені Нестора Літописця (2016), “Привітання життя” (2009) тощо. Переможець двадцяти літературних слемів.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *