Панк-рок заради безпритульних тварин. У Львові відбудеться благодійний концерт

7 березня у Львові відбудеться благодійний концерт “This is Now vol.1”. Його мета – популяризація незалежної, некомерційної музики та допомога притулку “Милосердя”, який опікується безпритульними тваринами. Музичний гіг відбуватиметься на концертному майданчику “Музсвіт”. Початок 17.00. Вхід – 150 гривень + добровільний внесок на підтримку притулку.


Організаторами події є : Sashko Maka так Bohdan Demchyshyn.

Вони звертають важливу увагу на одну деталь:

Концерт відбудеться у новому приміщенні репетиційної бази МузСвіт. Забудьте про той тісний коридорчик, де тяжко розвернутися, а ще тяжче – танцювати. Для даного концерту нам виділили зовсім іншу кімнатку, велику і затишну.

 

Нет описания фото.

На концерті виступатимуть:

• Pusca – атмосферний пост-блек метал м. Львів.

• Mauser – панк-хардкор у дусі старої американської школи м.Львів. https://mauser3.bandcamp.com/releases

• Mayak – панк-рок з міста Сте́бник, у кращих його традиціях
https://soundcloud.com/mayak-punk-band

• Rene Maheu – емоційний пост-метал, скрімо м.Хмельницький. Приїдуть з презентацією нового альбому “Mor” https://renemaheu.bandcamp.com/

• Complete! – швидкий і мелодійний панк-рок з презентацією нещодавно записаного альбому “Dissapointment & hope”, м.Івано-Франківськ. https://complete.bandcamp.com/

• Raw Grip – віртуозний мат-панк, м.Тернопіль. https://rawgrip.bandcamp.com/releases

Організатори також пишуть:

Гроші, які залишаться після оплати за оренду приміщення та музичного апарату, а також компенсації за проїзд музикантів також підуть на притулок. Приходь, відпочивай, слухай, танцюй, знайомся, спілкуйся та ставай частиною некомерційної незалежної культури, де не ставиться за мету заробити кошти, чи стати популярними зірками.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *