Місяць авторських читань: поети з Чехії, Словаччини, Польщі, України й Туреччини у Львові

Місяць авторських читань – це найбільший літературний фестиваль Центральної Європи, який колись розпочався  у Брно, і відтоді вже 19 рік впевнено крокує так званими “другими містами”. Вперто оминаючи столиці з їхнім надмірним гамором, МАЧ пропонує небачену нині розкіш: у добу дистанційної комунікації зустрітися віч-на-віч читачеві і автору, познайомитися з текстом в оригіналі, почути написане і розпитати про все, що завгодно.
У Львові події МАЧ відбуваються від 5 липня до 4 серпня.

Це найбільший транскордонний літфестиваль Центральної Європи, який відбувається у п’яти містах: Брно, Острава, Кошице, Львів і Вроцлав.

Читання проводить культурно-мистецький центр «Дзиґа», вул. Вірменська, 35

Програма:

11.07. 19:00 Арношт Гольдфлам (CZ) | 20:30 Мурат Уюркулак (TR)
12.07. 19:00 Яна Орлова & Петр Чіхонь (CZ) | 20:30 Асли Перкер (TR)
13.07. 19:00 ЛуГоСад (UA) | 20:30 Хайдар Ерґюлєн (TR)
14.07. 19:00 Луціє Фаулерова (CZ) | 20:30 Чілєр Ільхан (TR)
15.07. 19:00 Катажина Боні (PL) | 20:30 Оя Байдар (TR)
16.07. 19:00 Оксана Була (UA) | 20:30 Айшеґюль Чєлік (TR)
17.07. 19:00 Даніель Майлінг (SK) | 20:30 Ефе Дуян (TR)
18.07. 19:00 Сильвестр Лаврік (SK) | 20:30 Сайґин Ерсін (TR)
19.07. 19:00 Павел Солтис(PL) | 20:30 Неджла Келєк (TR)
20.07. 19:00 Петра Дворжакова (CZ) | 20:30 Мурат Оз’яшар (TR)
21.07. 19:00 Юрій Завадський (UA) | 20:30 Муратхан Мунґан (TR)
22.07. 19:00 Галина Ткачук (UA) | 20:30 Хайдар Караташ (TR)
23.07. 19:00 Дмитро Лазуткін (UA) | 20:30 Озґюр Мумджу (TR)
24.07. 19:00 Вікторія Амеліна (UA) | 20:30 Пелін Озер (TR)
25.07. 19:00 Єжи Кронхольд (PL) | 20:30 Бехчєт Чєлік (TR)
26.07. 19:00 Вратіслав Маняк (CZ) | 20:30 Фарук Думан (TR)
27.07. 19:00 Душан Віцен (SK) | 20:30 Сема Кайґусуз (TR)
28.07. 19:00 Вероніка Гоголя (PL) | 20:30 Бора Абдо (TR)
29.07. 19:00 Віт Кремлічка (CZ) | 20:30 Лялє Мюльдюр (TR)
30.07. 19:00 Остап Українець (UA) | 20:30 Іскєндер Пала (TR)
31.07. 19:00 Міхал Гворецький (SK) | 20:30 Хатідже Мер’єм (TR)
1.08. 19:00 Якуб Югас (SK) | 20:30 Шебнем Ішіґюзель (TR)
2.08. 19:00 Остап Дроздов (UA) | 20:30 Яде Кара (TR)
3.08. 19:00 Мартін Ц. Путна (CZ) | 20:30 Тарик Туфан (TR)
4.08. 19:00 Світлана Поваляєва (UA) | 20:30 Седат Демір (TR)

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *