Міністерство оборони створило інтернет-платформу для оперативної допомоги Збройним Силам України

Міністерство оборони створило інтернет-платформу для оперативної допомоги Збройним Силам України

Міністерство оборони України спільно з аналітичною системою YouControl та за підтримки Міжнародного фонду Відродження створили онлайн-платформу Люди для України.


Як пише провідне видання НВ, Люди для України — це онлайн-платформа, мета якої об’єднати та скоординувати дії волонтерів, що над забезпечення потреб ЗСУ та Територіальної оборои. Вона дозволить профільним фахівцям Міністерства оборони України в реальному часі відслідковувати можливості волонтерів із закриття конкретних потреб української армії.

 

Міністерство оборони України закликає усіх волонтерів зареєструватися на платформі, вказавши, яку допомогу ви готові надавати, в якому з населених пунктів та коли. Маючи відповідну інформацію координатори МОУ розподіляють допомогу по території всієї України в ті місця, де вона наразі найнеобхідніша та координують логістику для найшвидшої доставки.

 

Якими є переваги волонтерства на платформі «Люди для України»?

Як пише Міністерство оборони, наша армія має такі нагальні потреби:

 

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *