Імпровізаційний оркестр Марка Токаря дасть концерт у Нижньому залі Театру Ляльок 

До цієї музики неможливо підготуватися, деколи її важко зрозуміти, але вона нікого не залишає байдужим. 18 червня о 20:00 у Нижньому Залі Театру Ляльок (площа Данила Галицького, 1) відбудеться концерт імпровізаційного оркестру МТЕТ під керівництвом Марка Токаря. 


Марк Токар – джазовий контрабасист світового рівня, яскравий представник української імпровізаційної сцени. У грудні 2020 року стартувала Школа імпровізаційної музики в якій він викладає. Вже через місяць після її початку учасники Школи з Марком організувалися в оркестр імпровізаційної музики та готові представляти новий музичний формат місту.

Об’єднанні бажанням до експерименту і потребою пошуку нових граней у музиці музиканти творитимуть “тут і зараз”, поза звичними популярними жанрами і правилами.

 

Марк Токар – voice, conduction;

Марта Боднар – voc.;

Дарія Туріна – voc.;

Кріштоф Віков – fag.;

Олександр Марусяк – tb.;

Роман Фещак – as.;

Mаркіян Турканик – v.;

Орест Ільчишин – el. g.

Микола Бакай – el. g;

Святослав Галась – bg.;

Всеволод Садовий – perc.;

 


Сторінка концерту на facebook

Концерт в instagram

Онлайн-квитки концерту. 

 


Вартість квитка – 200 гривень.

В день концерту на вході – 250 гривень.


 

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!


Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *