Grand Finale туру #101містоДНБ Макса Кідрука в Києві

20 лютого, о 19:00, в Admirall Hall (вул. Хрещатик, 9/11) відбудеться вже традиційний #GrandFinale – заключна подія масштабних турів Макса Кідрука країною на підтримку нових книг. Цього разу йдеться про тур #101містоДНБ, під час якого було презентовано роман «Де немає Бога».  

 


Про це пише Літакцент. 

Макс Кідрук про Grand Finale:

«Початково Grand Finale мав бути чимось на кшталт посиденьок із добрими друзями: я повернувся з мандрівки й ділюся закулісними історіями, розказую, що там і як. Утім цього разу буде дещо нове й особливе. Ми з командою маємо за плечима вже два великих тури, а отже, можемо порівнювати й відслідковувати зв’язки між цілою низкою параметрів, та найважливіше – ми вважаємо, що за ці два роки набралися достатньо досвіду, щоби під час наступного туру взяти з собою молодого, нікому не відомого автора. Такого ще ніхто не робив. Принаймні точно не в таких масштабах. От про це й поговоримо. Приходьте».

Якщо ви досі губитеся в здогадах, чи варто свій вечір провести саме тут, розповідамо, кому це точно буде цікаво:

1. справжнім прихильникам тревелогів Макса: ця подія, перш за все, розповідь про вражаючу мандрівку Україною, мета якої залучити до читання все більше людей. Автор розповість, навіщо вдруге наважився їхати сотнею міст і містечок України, яких труднощів, зрад і перемог зазнала команда на шляху, не обійдеться без дорожніх історій, закулісних таємниць та самоіронії;

2. культменеджерам, видавцям та усім долученим до літпроцесу: під час Grand Finale автор представить результати вибірки, отриманої після двох великих турів. Було отримано достатньо даних, щоб почати відстежувати динаміку низки важливих для літературної сфери параметрів, серед яких кількість відвідувачів презентацій (у великих і малих містах, з платним чи вільним входом), куплених книг, реакція слухачів тощо.

3. авторам-початківцям: 2019 року Макс Кідрук з командою мистецького об’єднання «Стендаль» спробують втілити ще одну авантюру – ввести в письменницьке коло України нового автора і зробити це гучно.

Нагадуємо, що кількість місць обмежена. Квитки за посиланням:

https://bit.ly/2G0coxv. Подробиці ось тут: 

З питань акредитації звертатися до організаторів: stendalutsk@gmail.com

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *