Фестиваль “Схід-рок” 2019: коли він буде і хто там виступить

Лайн-ап фестивалю нікого не залишить байдужим! Дві сцени, 100 кВт звуку, більше 20 гуртів з України та закордону дадуть Вам сповна насолодитися фестивальною атмосферою.


10-11 серпня 2019 року в місті Тростянець (Сумська область) відбудеться 7-й музичний фестиваль «СХІД-РОК».

Організатори пишуть, що на території фестивалю функціонує безкоштовне наметове містечко, родзинкою якого є його розташування. Табір знаходиться у Дендропарку «Нескучне», сама назва якого дає зрозуміти, що сумувати там не доведеться. Дендропарк закохує своєю первозданною та чистою природою, каскадом з трьох озер і таємничим гротом «Німф».

Символом фестивалю є качка.

На фестивалі «СХІД-РОК» Ви отримаєте можливість відірватись від реальності та буденності й відпочити на повну без жодних обмежень. Символом фестивалю є Качка, яка разом із Вами буде відриватися, тусити, ностальгувати та кайфувати в фортеці, у наметовому містечку, на барі, біля багаття співати під гітару, купатись у озері й просто насолоджуватися життям. Вона стане Вашим провідником у світ ейфорії та насолоди.

Для всіх людей які приїдуть на фестиваль у костюмі качки й будуть тусити в ньому всі фестивалі дні, отримають право безкоштовного проходу на «СХІД-РОК». Тому вже зараз придумайте собі образ і готуйтесь до пригоди, яку Ви не забудите ніколи.

Серед топових хедлайнерів – російські гурти LOUNA, ТАРАКАНЫ! 

Серед оголошених учасників фестивалю – гурт O.Torvald.

На данном изображении может находиться: 5 человек, текст

Також  там виступить Scarleth – це гурт який постійно розвивається і видає із себе вибухову суміш практично всіх мелодійних жанрів важкої музики – починаючи від power, folk, doom і gothic metal і закінчуючи progressive metal.

Також на фестиваль можуть потрапити молоді гурти, які пройдуть відбір. Нещодавно завершився 9-й відбір на Фестиваль “Схід-рок” 2019

Гурти які проходять у наступний етап:
• Play-До
• Grabli (Odessa UA)
• Yes I Am Sick
• Аргон
• Paper Bones
• Легендарные Пластилиновые Ноги
• Thunderdogs
• Конец Июля

Гурти, які виступлять на фестивалі будуть оголошені після завершення всіх

Купити квитки по 500 грн до 1 червня: cxidpok.com/tickets/

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *