Жан Рено приїхав до України знімати останній фільм у кар’єрі

Для зйомок в Україну приїхав французький актор Жан Рено. Зйомки французького-українського триллеру “Останній крок” проходитимуть в Україні.

Як повідомляє Коресспондент.net, в Україні фільм зніматимуть в Києві та в Карпатах, на озері Синевир. Також зйомки будуть проходити у Нью-Йорку та Канаді.

Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко повідомляв на своїй сторінці у мережі Facebook, що особисто зустрів Жана Рено, а також зазначив, що співпраця із зірками такого рівня – це ще один етап розвитку нашої кіноіндустрії.

Мені було приємно стати частиною «української пригоди», яким став фільм-фентезі Поліна завдяки моїм друзям – режисерові Оліасу Барко і оператору Тьєррі Арбогасту. І я був радий познайомитися і попрацювати з молодою українською актрисою Поліною Печененко, сором’язливою і тендітною, – сказав Жан Рено.

 

Фільм “Останній крок” стане завершальним у кар’єрі Жана Рено.

Як пише NV.style,  крім Жана Рено у фільмі взяли участь такі відомі актори як Віржіні Ледуайен (Пляж, 8 жінок), Едуар Бер (Астерікс і Обелікс у Британії), український силач Василь Вірастюк та білоруська актриса Яна Новікова (Плем’я). Головну роль виконала українка Поліна Печененко.

Фільм Поліна розповідає про 11-річну дівчинку, яка нічого не знає про своє минуле і батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою і двоюрідним братом. Ті планують позбутися дівчинки в її день народження, щоб отримати таємниче спадок – кіностудію. Поліні вдається втекти, і вона відправляється у чарівну подорож на пошуки правди про свою сім’ю.

Реліз фільму заплановано на 2018 рік.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More Readings