У Дніпрі визначилися, де збудують тестовий майданчик Hyperloop

У Центрі транспортних інновацій визначили місце будівництва тестового майданчика Hyperloop.

Вони провели друге засідання робочої групи Hype UA, де визначили місце будівництва тестового майданчика, повідомляє на своїй Facebook сторінці міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Також він зазначив, що всі зусилля зараз сконцентровані на підготовці наукової оцінки та технічної документації у співпраці з Virgin Hyperloop One i DP World Cargospeed. Дослідницька громадська організація Noosphere надасть п’ять лабораторій для українських команд, які будуть залучені до розробки проекту.

«Наша короткострокова мета – спільно з Єврокомісією заснувати саме в Дніпрі Центр транспортних інновацій, які повинні мати не теоретичний, а суто практичний вимір імплементації. Безпілотні автомобілі, штучний розум, інтернет речей, Гіперлуп. Майбутнє не настільки далеко, як хтось би намагався переконати», – написав Володимир Омелян.

Додамо, що про можливий запуск проекту міністр Володимир Омелян повідомив22 лютого 2018 року. Тоді було сказано, що приблизна вартість будівництва становитиме три мільярди доларів. Також  міністр зазначив, що в 2019 році має розпочатись тестове будівництво майданчику.

Нагадаємо, що компанія Ілона Маска збудувала перший підземний тунель для перевезень під Лос-Анджелесом.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: