Полтавців запрошують долучитися до Дня музейного селфі: #MuseumSelfieDay

Музеї, що належать до базової мережі закладів культури Полтави, вже втретє долучаться до флешмобу.


Ідея започаткована відомою британською блогеркою та мистецтвознавцем MarDixon, в рамках проекту CultureThemes у 2014 році. Акція з кожним разом знаходить все більше прихильників по усьому світу. Так у 2016 в Україні до міжнародного флешмобу долучилися близько 50 музеїв, 2017 року – понад 60, минулоріч – 65 музеїв.

До акції у Полтаві долучаться:  Музей історії Полтавської битвиПолтавський художній музей, Галерея мистецтв імені Миколи ЯрошенкаПолтавський літературно-меморіальний музей В. Г. КороленкаМузей Панаса Мирного та Полтавський літературно-меморіальний музей І. Котляревського.

Акція полягає в тому, що кожен бажаючий може безкоштовно зробити селфі на будь-який мобільний пристрій (смартфон чи планшет) на фоні чи поруч із музейним експонатом або ж на фоні улюбленого музею. Потім опублікувати фото на своїй сторінці у соціальних мережах Facebook, Twitter чи Instagram із хештегом #MuseumSelfie та хештегом того музею, де зроблене фото. (#Poltavabattlemuseum , #MuseumSelfieDayЯрошенко#PanasMirnyMuseum#літературниймузейКотляревського#музей_садибаКотляревського )

Акція має два застереження:
— категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам;
— зроблене в музеї селфі не можна використовувати, як інструмент політичної агітації чи протиборства.
Автори найкращих селфі, відібрані вищезазначеними музеями, будуть нагороджені інформаційно-презентаційним набором «Полтава туристична».

Подробиці акції ви зможете також дізнатися на сторінках музеїв.

Ліля Войцехівська, Трибуна

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *