Не Gorillaz єдиними. Організатори назвали ще одного хедлайнера UPark Festival

Услід за  Gorillaz та гуртом Massive Attack, Bonobo став третім хедлайнером UPark Festival у Києві.

Він виступить на  другий день фестивалю, 26 липня.

Дебютний альбом музиканта Animal Magic вийшов у 2000 році, після якого він розпочав співпрацю з лондонським лейблом Ninja Tune.
Перший реліз Саймона Гріна під ім’ям Bonobo відбувся у жовтні 2001 року з піснею «Terrapin» на збірці лейблу Tru Thoughts під назовю «When Shapes Join Together». Він також випустив свій альбом «Animal Magic» на цьому ж лейблі у 2000.

Альбом був повністю написаний самим Саймоном і він став одним з піонерів «нового даунтемпо».

У 2001 році Bonobo підписав контракт із лейблом Coldcut Ninja Tune і у 2003 році, після одного альбому реміксів для Tru Thoughts у 2002, він випустив альбом «Dial ‘M’ for Monkey».

Його третій альбом під назвою «Days to Come» побачив світ 2 жовтня 2006 року. Перший сингл з альбому «Nightlife» був записаний за участі вокалістки Bajka.

Пісня «The Keeper», за участі співачки Andreya Triana, була випущена у вересні 2009 року як сингл його четвертого альбому «Black Sands» (березень 2010).

Альбом отримав схвальні відгуки критиків, в тому числі співачки Андреї. Тож незабаром, Саймон став продюсером її першого альбому «Lost Where I Belong».

У лютому 2012 року Ninja Tune випускає альбом реміксів «Black Sands Remixed».

У квітні 2013 року Саймон Грін представив свій черговий альбом «The North Borders».

13 січня 2017 року Bonobo випустив альбом під назвою «Migration» на лейблі Ninja Tune. Альбом записаний за участі Ніка Мерфі (Chet Faker), Rhye, Innov Gnawa та Hundred Waters.

Migration був номінований на отримання премії Греммі за найкращий танцювальний альбом.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *