“Ми будемо вічно молодими”. У Львові виступить група “Пасош”

23 березня о 19.00 у клубі FESTrepublic виступить гурт “Пасош”. Хлопці грають мелодійний гітарний рок, звучання якого балансує між емо та поп-панком. 

Концерт анонсували Icecream promo та Лінія втечі. 

За останній рік ми всі багато пережили. Хтось змінився, хтось залишився тим же роздовбаєм. Десь ми програвали, десь розносили все і всіх. Але ми завжди пам’ятали, що все буде нормально. Цієї весни група Пасош знову приїде до Львова. Приходь на концерт з друзями і забудь все, що тебе турбує. Будь нестримним, будь вихором, будь вічно молодим, що і хто тобі б не говорив, – пишуть організатори. 

Квитки можна придбати на сoncert.ua.

Фан-зона
Перші 50 квитків – 150 грн
До 1 березня – 200 грн
Далі – 250 грн
На вході – 300 грн

Віп-зона
350-500 грн

Пасош – російський гурт з Москви. Засновник і фронтмен групи – Петар Мартич, етнічний серб, у віці 9 років переїхав до Росії. Сам же  здобував вищу освіту в Англії.

В рамках проекту «Прыгай киска» Петар записував треки, які в 2014 році отримали широку популярність серед молоді й часто викладалися в публічних групах в соціальній мережі «ВКонтакте». То були аморальні треки з назвами «котики-наркотики», «який же я гарячий» і «Райан Гослінг». Вони пішли в народ і зробили з Петера справжню інтернет-зірку.

Інші учасники групи – Кирило Городній та Григорій Драч. Кирило знайомий з Петаром з п’ятого класу, вони разом працювали протягом кількох років до того, як була створена група «Пасош».

Кирило виступав у ролі діджея в проекті «Прыгай киска» , але в «Пасош» він грає на гітарі.

Григорій Драч закінчував музичну школу по класу «фортепіано», а в «Пасош» грає на барабанах. Сам Петар в «Пасош» грає на бас-гітарі і співає.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More Readings