Екскурсія Полтавою для полтавців

14 вересня в Полтаві пройшла безкоштовна екскурсія містом. Сама подія відбулася під слоганом «Екскурсія Полтавою для полтавців». Цей девіз чудово відобразив всю внутрішню суть івенту – по – новому відкрити всім відому архітектурну спадщину та розповісти цікавинки про які, навіть, корінні полтавці не відають.

Близько ста чоловік пройшло цікавим маршрутом від Полтавського академічного театру імені М.В. Гоголя до Соборного майдану. Роль екскурсовода взяв на себе архітектор Артур Ароян.

Артур Ароян поряд з Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського

Але не екскурсіями одними. Кожна локація – це не лише чудова розповідь, а справжня театральна п’єса. Будь то будинок Полтавської  обласної філармонії чи Краєзнавчий музей, все цього вечора виглядало інакше, ніби ожило. Завдяки акторській грі, дві епохи, сучасна та дореволюційна, поєдналися, створивши щось нове і цікаве.

Поряд з Полтавською обласною філармонією

Вадим Ямщиков, один з організаторів дійства, зазначив:

Всі організатори і учасники сьогоднішнього заходу взялися за це на волонтерських засадах. Подія абсолютно безкоштовна. Безоплатно працюють і екскурсовод і актори. Наша ціль – по – новому розкрити наше чудове місто для його корінних жителів, що вже звикли до Полтави і їх мало чим можна здивувати.

Перлина проекту – будинок, що колись належав лікарю – окулісту Акіму Глейзеру. Для Полтави ця будівля особлива, адже єдина в своєму роді. Особняку вже більше ста років, його побудовано в цікавому своєрідному стилі з елементами готики. На час екскурсії він перетворився в музей класних старовинних штук  та галерею, повну полотен. Ну і, звісно, в дуже атмосферне місце.

В кімнаті Глейзера

Будинок Акіма Ароновича став справжньою галереєю

 

 

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *