Я повернувся до Вестеросу. Джордж Мартін пообіцяв закінчити серію книг “Пісня льоду і полум’я”

Американський письменник і сценарист Джордж Мартін, за серією фантастичних книг якого Пісня льоду і полум’я було знято популярний серіал Гра престолів, пообіцяв своїм шанувальникам, що завершить оригінальну серію романів.


У своєму блозі під назвою Не блог (Not A Blog) 70-річний письменник подякував вірним послідовникам за терпіння, передає Новое Время. 

«Я повернувся в свою фортецю самотності та повернувся до Вестеросу. Це не станеться завтра, і не наступного тижня, але ви отримаєте кінець Пісні льоду і полум’я», – написав він.

Також письменник нагадав шанувальникам своєї творчості, що фінальний сезон Гри престолів вийде в квітні, а серіал-приквел знаходиться в стадії розробки.

«Новий серіал, який поки неофіційно називається Довга ніч, веде набір акторського складу, також створюється ще кілька сценаріїв… і ще кілька цікавих речей в роботі», – додав Мартін.

«Не лише зима близько», – уклав письменник.

Пост в його блозі фактично був присвячений успішному виходу іншої книги –  історії Дому Таргарієнів Вогонь і кров на 700 сторінках.

Деякі фанати були роздратовані тим, що через цю книгу Мартін перервав роботу над завершенням саги.

Пісня льоду і полум’я – серія фентезі-романів, розпочата автором в 1991 році. Була задумана як трилогія, але розрослася до п’яти опублікованих томів – Гра престолів, Битва королів, Буря мечів, Бенкет круків і Танок з драконами. Ще два томи – Вітри зими і Мрія про весну – знаходяться в проекті. Шосту книгу Мартін пише з 2011 року.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *