Що почитати? 24 найцікавіших канали про книги і літературу в Telegram

Telegram поступово стає реальною альтернативою Facebook. Крім можливості для спілкування він пропонує також безліч цікавих каналів на будь-яку тематику. Журналісти “Новое Время” зібрали найцікавіші, на наш погляд, канали, які можуть бути корисні для маркетологів і людей, які хочуть краще розбиратися в рекламі.


Якщо ви ще не стежите за каналами НВ — підписуйтесь на наш Telegram, Telegram Радіо НВМнения Нового Времени і Viber!

МиниКниги — Тут все дуже просто. Скорочений варіант книги — приблизний час прочитання. Повертаємо 10-й клас з хрестоматіями!

MakeRight.Саммари — Канал, в якому підводять «саммарі» (з англ. — короткий зміст) прочитаних книг, переказуючи її суть. Також тут публікують різні дайджести, добірки книг.

Научкот // PopScienceCat — Книги і котик — ідеальне поєднання. Автор каналу ділиться своїми думками з приводу прочитаних книг. Бонусом йдуть фотографії котика з цими самими книгами… Адже всі знають, що котики позитивно впливають на аудиторію!

Оля и ее библиотека  — Канал Ольги Кудіненко, засновниці благодійного фонду Таблеточки.Тут вона ділиться враженнями про прочитані книги, а також кидає посилання на різні інтерв’ю або статті.

Мастриды  — Канал не зовсім про книги, але від цього не менш цікавий. Інтернет — джерело корисної та цікавої інформації, а Мастрідер — один з найкрутіших авторів в телеграм-співтоваристві. У цьому каналі він відбирає найцікавіші статті з усієї мережі.

Cultpop — Ще один канал Мастрідера — цей вже повністю присвячений літературі. Новини, інтерв’ю, статті та огляди — форматів тут повно, тому вибирайте, що більше до душі.

Masaaki Komori via unsplash

greenlampbooks — Дуже круті огляди на книжки, приправлені часткою іронії по відношенню як до авторів, так і до читачів, тобто нас із вами.

Книжный бункер — “Подорожні нотатки мандрівниці по світу літератури” — ну хіба можна описати літературний канал краще?

САША И ЛЕВ — Підбірка літературних новин з усього світу.

Books — Красиві цитати з книг, вірші та історії з життя письменників і поетів.

Сттихотворения — На каналі публікуються вірші з усього світу. Причому як російською, так і англійською мовами. Більш того — як бонус ще подаються і аналізи творів.

Хемингуэй позвонит — Корисний канал для письменників і людей, які навчаються письменницькому ремеслу. Поради, матеріали, інтерв’ю відомих і успішних авторів, навчальні кейси і навіть челленджі — тут багато всього цікавого.

Книги жарь — Ще один канал для письменників-початківців. Тут зібрані як поради, так і просто корисні і цікаві статті для людей, які хочуть вивчати “іншу сторону” літератури.

rawpixel via unsplash

Читаем деткам / детские книги — Автор пише про книжки, які можна і потрібно читати з дітьми. Як залучити дитину до читання, як правильно підібрати книгу для свого чада, а також книги з порадами для батьків — все це зібрано в одному каналі.

Библиодуш — Ще один канал з дитячими книгами. Автор прям ну дуже активний, нові пости з’являються практично кожен день.

Мартышка — І ще трохи дитячих книжок. Хоча тут скоріше не книги, а “польові замітки” — Валерія Мартянова дуже цікаво і весело розповідає (а іноді і показує) різні історії, пов’язані з дітьми, батьками та книгами.

Редактор Р. — Писати можна не тільки про якість тексту, а й про якість самої книги — її оформлення, шрифти, кольори обкладинки і паперу. Дуже пізнавальний канал про внутрішню кухню друкарства.

Заверни в газетку — Канал, повністю присвячений книжковим обкладинкам і їх створенню. Все просто і концептуально — трохи тексту і багато картинок.

Монологи книготорговки — Анна Яковлева продає книги і розповідає про невеликі пригоди або кумедні випадки, пов’язані з роботою.

Eugenio Mazzone via unsplash

Мартышкина грамота — Незвичайні огляди на книги. Автор каналу дістає з них найважливішу інформацію, формулюючи головну думку і приводячи список висновків з прочитаного, не розбавляючи все це водою і довгими роздумами.

The Odstavec | О литературе и около неё — Назва каналу з чеського перекладається як “абзац”. Автори роблять переклади статей світових ресурсів про літературу, щоб вони стали доступні російськомовному читачеві.

Книгочервивость — Ще один незвичайний канал як для “книжкового світу” в Телеграмі. Тетяна Наумова пише не рецензії на книги, а описує свої думки і почуття по ходу їх прочитання.

Женщина пишет — Марія Бурова пише книги для дівчат. Вона розповідає про книги, “написаних жінками і про жінок”, дає невеликі поради по саморозвитку і бере участь у флешмобах.

Фантастика — Якщо ви любитель фантастики і фентезі — гріх проходити повз цей канал. Тут ви обов’язково знайдете щось для себе.

Чехов Пишет — “На пошті щось наплутали. Тепер ви — випадковий адресат особистих повідомлень А. П. Чехова за 1876-1904 рр. “. Прекрасний проект з листами Чехова друзям, дружині і батькам. Досить цікаво, особливо, якщо щільно засісти і гортати, гортати, гортати…

Також ви можете подивитися інші наші добірки:

Якщо вам цікава якась тема – обов’язково напишіть про це в коментарях!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *