
Новий дизайн книги Чарльза Буковскі з бухлом та жіночими трусиками
Команда дизайнерів Tough Slate Design вирішила зробити ребрендинг збірки віршів Чарльза Буковскі “Play the Piano Drunk Like a Percussion Instrument Until the Fingers Begin to Bleed a Bit”. Вийшло дуже люто.
Про це повідомляє Design & Paper.
Оновлена книга називається “ГРАЙ НА ПІАНІНО П’ЯНО НІБИ НА УДАРНИХ ПОКИ ПАЛЬЦІ ЛЕДЬ ЗАКРОВОТОЧАТЬ”. (Play the Piano Drunk Like a Percussion Instrument Until the Fingers Begin to Bleed a Bit). Вона написана 1979 року.
Проект був створений для Макса Лижова, який є автором перекладу.
Чарлз Буковскі був родючим андеграундним письменником, який в своїх поезіях і прозі змальовував розбещене міське життя і занепад американського суспільства. Його твори не вписуються в те, що нам зазвичай пропонує сучасна література. Він нагадує глюк екрану телевізора, коли сигнал раптом переривається, і химерна картина щасливого життя починає блимати, створюючи подвійні сенси, пишуть у видавництві “Люта Справа”.
Генрі Чарлз Буковскі (англ. Charles Bukowski; *16 серпня 1920, Андернах, Німеччина — †9 березня 1994, Лос-Анджелес, США) — американський поет, романіст, новеліст польсько-німецького походження. Автор шести романів, понад тридцяти збірок поезії, шістнадцяти збірників оповідань і одного сценарію для фільму.
Як стверджує Девід Стівен Калон — дослідник творчості Буковскі й редактор декількох його книжок, протягом усього життя об’єктами творчості письменика були класична музика, самотність, алкоголізм, автори, якими він захоплювався, випадки з життя, письменництво, натхнення, жінки, секс, кохання й кінські перегони.
Буковскі у творах значною мірою чудово передає атмосферу та географію свого рідного міста Лос-Анджелеса, і характеризується на акцентуванні життя бідного маргінального білого прошарку населення. Автор відзначався небаченою продуктивністю, написав тисячі віршів, сотні коротких оповідань і шість романів, що в кінцевому підсумку вийшло на 110 книжок у друкованому вигляді. Прибічник естетики, що розвивали бітники, богемні кола Америки 40-60-х — представники так званої «натуралістичної» школи.
Post a comment