Рашисти знову зашкварилися з “ударами по центру прийняття рішень”

Рашисти знову зашкварилися з “ударами по центру прийняття рішень”

Коли пропаганда бреше, маніпулює, вигадує нові неймовірні сюжети, то з часом брехня стає настільки очевидною, що у неї не віритимуть. Але рашисти інший народ…


 

 

Видання НВ повідомило про брифінг представника російського силового відомства, де той клоун нафантазував, що протягом доби було «завдано ударів по центральних пунктах ухвалення рішень», де нібито планували «теракти на території РФ».

Прикол в тому, що більшість росіянців схавають цю пропаганду. І будуть думати, що от – їх перемога вже зовсім близько.

А Україна тим часом продовжуватиме боротьбу. Два-три тижні, два-три роки, двісті-триста років…

І поступово у росіянців ставатиметься дисонанс: як то так, вже два-три рази нанесли удар по центру прийняття рішень, а війна триває, Україна не здається, рішення приймаються.

Коли пропаганда бреше, маніпулює, вигадує нові неймовірні сюжети, то з часом брехня стає настільки очевидною, що у неї не віритимуть.

Але рашисти інший народ: воно ж то знають, що це все брехня та маніпуляції, але удають, що це навпаки – правда. Бо воно просто не можуть визнати, що пропагандистська машина кремля годувала їх цим сміттям весь цей час. Бо вони просто не можуть визнати, що вони вірили у все це сміття весь цей час.

А у що віримо ми, друзі? От візьмімо історію про лист Запорожців турецькому султану.

Історик Юрій Пуківський на шпальтах журналу “Локальна історія” пише:

 

Цей лист – пам’ятка козацької літератури XVII століття. Антитурецький памфлет не мав нічого спільного з реальною дипломатією того часу. Однак згаданий у різних рукописних, а згодом і друкованих варіантах. Був популярним у середовищі нащадків козацької старшини.

 

Тобто, ми цілком усвідомлюємо та розуміємо, що листа скоріш за все не було, але у джерелах про нього є згадки і ці згадки є виключно літературними.

Бо ніщо нам не заважає придумати історію, як воїни ЗСУ пишуть листа кремлівському диктатору. Навіщо таке придумувати? Як козацтво було ґрунтом, базою українців у 16,17, 18 столітті, так і ЗСУ, АЗОВ та інші формування є нашим фундаментом сьогодні. Ми аналізуємо ЗСУ з точки зору економіки, і так само ЗСУ стають об’єктом олітературення – ми рефлексуємо це через есеї, прозу, поезію.

От тільки ми вміємо розділяти реальне та вигадане, а росіянці – ні. Тому вони й програють…

Друзі! Дякуємо, що читаєте нас!

Нам потрібна Ваша фінансова підтримка, аби далі робити контент, який популяризує Україну та бореться з російськими міфами, маніпуляціями та неправдою.

Моно: 5375 4141 3251 9074

Приват: 5168 7456 1163 3030

 

Ось лінки для миттєвих переказів, якщо не хочеться копіювати номера карток:

Клікай сюди, якщо карта моно. 

Натискай тут, коли приват. 

Раптом хочете підтримати через PayPal, то ось реквізити: romankorzhyk90@gmail.com

А ще у нас є крутий інстаграм – підпишіться, будь-ласочки:

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Artefact – історія та культура (@artefact.journal)

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *