Олексій Гончаренко став віцепрезидентом Комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи

Народний депутат України від партії Європейська Солідарність Олексій Гончаренко став другим очільником Комітету з міграції, біженців та переміщених осіб Парламентської Асамблеї Ради Європи.


 

Мене обрали віцепрезидентом Комітету з міграції, біженців та переміщених осіб Парламентської Асамблеї Ради Європи. Цей пост вперше зайняв українець! Продовжуємо працювати в ПАРЄ та відстоювати демократичні цінності та права людини, – заявив Гончаренко.

Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) є одним з двох статутних органів Ради Європи. Асамблея розглядає актуальні питання, пов’язані з проблемами сучасного суспільства і різними аспектами міжнародної політики в рамках загального мандату Ради Європи, що охоплює такі сфери як захист прав людини, розвиток демократії та верховенства права. Результати роботи Асамблеї відіграють важливу роль у визначенні напрямів діяльності Комітету Міністрів, а також міжурядового співробітництва в рамках Ради Європи. Крім того, члени Асамблеї доводять їх до відома своїх національних парламентів і тим самим здійснюють вплив на свої уряди у сфері дотримання прав людини.

 

Резолюція ПАРЄ: Київ має утриматися від дій, що шкодять верховенству права  | Політичні новини з Європи: аналітика, прогнози, коментарі | DW |  26.01.2021

Асамблея також закликає держави забезпечувати та підтримувати демократичні стандарти як у Європі, так і в сусідніх регіонах. У цьому контексті Асамблея відіграє роль генератора ідей щодо вдосконалення законів і практик Європи, а також «рушієм» Ради Європи та захисником Європейської конвенції прав людини.

Парламентська Асамблея проводить щороку одну чергову сесію, що складається згідно з усталеною практикою з 4-х частин: пленарні тижневі засідання Асамблеї проходять в залі засідань Палацу Європи у Страсбурзі у січні, квітні, червні та жовтні.

Відповідно до Статуту, офіційними мовами Ради Європи є англійська та французька.

324 члени Асамблеї та 324 їхніх заступників обираються або призначаються національними парламентами з їхнього складу. Склад національних делегацій в Асамблеї повинен пропорційно відображати усі основні політичні сили або групи, що представлені у національному парламенті.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *