«Робота в тилу». Українці запустили платформу для волонтерів

В Україні створили платформу «Робота в тилу», яка допомагає у пошуку волонтерів тим, кому потрібні «вільні руки», та в пошуку занять тим, хто хоче допомогти.

«Офіційно біржа запустилася 28 лютого. Проте ідея з’явилася вже наступного дня після початку війни, коли я особисто зіткнувся з величезною кількістю запитів у соцмережі серед свого оточення», — каже засновник сервісу Артур Федоренко у коментарі на Громадське.

 

Перевагою платформи він називає каталогізований та актуальний контент.

«У цей важкий для нас час я хочу максимально допомогти нашій Україні. Часто бачу, як люди хочуть допомогти, але не знають, де їм знайти відповідну роботу. Натомість на платформі можна знайти релевантний наявний запит або ж створити свій профіль з описом того, чим саме людина може допомогти», — пояснює засновник ініціативи.

За його словами, зараз на платформі вже зареєструвалися понад тисяча людей, створили більше як 300 запитів і пропозицій.

«Чати, пости та сторіз у мережах і телеграм-каналах дуже швидко губляться. А платформа все централізує і фільтрує за категоріями. Людина, яка опублікувала запит, отримує відгуки охочих безпосередньо на платформі. Тут можна й листуватися», — пояснює Федоренко.

 

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *