Італійська депутатка Франческа Донато натякнула, що Зеленський – нацист

Франческа Донато, депутатка європейського парламенту, вирішила дуже товсто натякнути, що президент України Володимир Зеленський – нацист. Єврей-нацист, метамодернізм, чорт забирай. Приїхали.


Апелювала вона тим, що на футболці, яку Зеленський регулярно вдягає під час війни з росією – нацистський символ.

Франческа Донато поширює відверті фейки, маніпуляції та сприяє розпалюванню міжнаціональної ворожнечі.

Франческа Донато поширює відверті фейки, маніпуляції та сприяє розпалюванню міжнаціональної ворожнечі.

Схоже, депутатка європейського парламенту не вміє користуватися, а ні власним мозком, а ні гуглом. Якщо трохи увімкнути мозочок, якщо він у неї, звісно ж, є, то можна припустити – що цей символ на футболці нашого президента має форму хреста, а якщо так – то це якось може бути пов’язане з християнством.

І диво – це так. Дуже схожий хрест був символом тамплієрів, відомого на весь світ чернечо-лицарського ордену.

Добре. Припустимо, ця депутатка прогуляла всі уроки історії в школі та не має мінімального рівня ерудиції. Саме для цього Господь Бог створив гугл – береш і шукаєш інформацію, якщо чогось не знаєш.

І о, диво, цей хрест, який на футболці Зеленського – це символ Збройних Сил України, це козацький хрест. А ще цей символ – на гербі міста Миргород, на гербі міста Зіньків, на прапорі Полтавської області, на гербі Підкарпатського воєводства у Польщі й також – увага: на гербі РОСІЙСЬКОГО МІСТА АЗОВ!

Франческа! У Росії нацисти! Азов! Пиши у твіттер, швидко! У путіна скоро бабки закінчаться, хто ж тебе годуватиме? Швидко пиши про нацизм на росії, може якийсь лівацький фонд грант закине, ну що ти.

А я ж забув. У тебе немає мозку. Ти ж грант не напишеш. Ех, шкода. А ще Франческа проголосувала проти російських санкцій, а також заявляла, що Європейський Союз сприяє розпалюванню КОНФЛІТКУ в Україні.

 

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *