Екстренер футбольного клубу Ворскла назвав росіян нелюдями

Легендарний український футбольний тренер Микола Павлов, який досягнув великих успіхів на посту коуча полтавського клубу Ворскла, прокоментував криваве вторгнення російських військ в Україну.


Видання “Футбол 24” цитує тренера:

“Я залишився у Києві, вся моя сім’я тут. Не збираюся з дому їхати. Кожен допомагає, як може: хтось займається волонтерством, зять, наприклад, записався до тероборони. А я з онуками та дітьми на місці”, – повідомив Павлов.

Павлов шокований тим, що у Росії під час війни з Україною спокійно проходить життя:

Нелюди, просто, бл*дь, нелюди. Не вірю, що вони нічого не знають. Бачу, що росіяни футбольний чемпіонат спокійно проводять. Слава Богу, відповідні організації ізолювали їх з усіх можливих видів спорту. Утім, поки що нам це не допомагає.

Колишній тренер ФК Ворскла додав:

У мене тут поряд онуки, доньки, дружина. Є невеликий підвал, де маленькі діти ночують. Так от я не можу біля них піддаватися паніці. Разом із малими фактично повернувся до тренерської професії – підтримую їх, оберігаю. Нам веселіше, коли ми разом, – підсумував він.

 

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *