Птаха: більше, ніж рейв 

Електронна музика, сценографія, дизайн, скульптура. Різні мистецтва поєдналися в одному проєкті. Його ім’я – Птаха. 


 

Скульптура

 

На минулу Птаху, яка відбувалася 24 вересня, керамістка Тетяна Рупа підготувала скультурну композицію Вітер. Ось як вона виглядає. 

Скульптурна композиція Вітер. Авторка - Тетяна Рупа.

Скульптурна композиція Вітер. Авторка – Тетяна Рупа.

 

Ось так мкоманди Птахи прокомунікувала цю мистецьку інтеграцію: 

 

Вітер буває різним: інколи холодним та пронизливим, інколи теплим та легким, його важко побачити, але можливо відчути. Це щось між тишею та шумом. Між структурованістю та хаосом. Дією та спокоєм. Явище, яке залишає більше питань, ніж відповідей, змушує замислитись та стимулює стати його частиною»

 

Чи відчуваєте як сплітаємося та стаємо однією Птахою? Птахою світла та очищення, що кружляє на хвилях вітру та свободи.

 

«Чи часто ми помічаємо вітер? Чи задумуємось про те, якого він кольору, форми, як він звучить, чи має запах? Кожен з нас може бачити його різним: синім чи білим, теплим чи холодним, різким, гучним, чи спокійним. Хтось може не бачити і не чути його узагалі. Усе залежить від нас та нашого бажання»

 

 

Чи ми рейв? – нас нещодавно запитали. Навряд так би сказали. Ми в одному пориві – так! Ми – одне сплетіння – так! Так ми відчуваємо.

 

 

Саме така філософія  і відрізняє Птаху від звичайних рейвів та робить її чимось більшим за рейв. 

 

Сценографія

 

Для Птахи сцена – це люди, які приходять на подію. Тож кожного разу команда Птахи вигадує цікаві ідеї для дрес коду, оформлення залу та місця, з якого грають діджеї. 

 

Перша Птаха, яка відбулася 13 серпня мала білі декорації, а гості, відповідно, приходили у білому одязі. 

 

Музика

 

Цього разу одним із артистів, які запалюватимуть сцену Птахи буде Parus. 

 

Він – резидент столичної промо-групи polus.spilka та німецького проекту Unknown Knowledge, на благодійному івенті якого зовсім нещодавно грали Vera Logdanidi, Alis та Kichi Kazuko. Тож його гру чули і рідні землі, й закордонні під час таких вечірок, як Inceptionight та Motanka.

 

Наш птах полюбляє гіпнотичні мотиви, що переходять до швидкого та ритмічного техно, завершуючи глибоким трансом. Тож, запевняємо, він стане вірним провідником у цю магічну ніч, – пишуть творці Птахи. 

 

Інший музика, котрий запалюватиме сцену – Андрій Коновалов. Він родом із Полтави, проте встиг політати далеко за межами країни, а останні три роки провів у столиці, де й сформувався як ді-джей. Андрій – резидент київської промо-групи Polus Spilka, з якою організували не один десяток івентів. Arsenal XXII, River Port, КШК – ті місця, де можна було почути його музику. Наш птах є куратором серії подкастів POLUSCAST, а його мікси релізилися на кількох закордонних платформах.

 

Більша частина творчості Андрія просякнута мотивами диско та хаусу, проте останні місяці швидкі гіпнотичні й трансові ритми заволоділи його душею і він жадає звести удари ваших сердець в одному bpm.

 

Кожен львів’янин знає, що символ міста – то Данило на коні, а символ рейву – Король Данило за пультом. Про його успіхи та активну участь в розвитку сцени нашого міста можна говорити багато. Так само, як і про його багаторічний досвід польотів далеко за межами рідних земель.

 

Його рейвічність Heletron – засновник проекту «Земляни» – техно-музики великих швидкостей, завдяки якому до нашого міста зліталися магічні птахи навіть з далеких країв, аби відчути смак українського андеграунду. Данила можна легко впізнати за музичним почерком – це ядерне ейсід техно, якому він не зраджує, а енергією цієї музики лиш живиться та заряджає всіх навколо.

 

Проте цього разу спеціально для нашого польоту він підготував більш трансовий матеріал, ніж зазвичай. Тож радимо, пташки, порозминати крила, адже ніч буде довгою, на приземлення не сподівайтеся, – розповідають організатори. 

 

Тому приходіт на Птаху 29 жовтня 20:00 на локації 151 (Завод РЕМА). 

 

Готуйте пір’я до польоту!

 

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру, історію, суспільство. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *