Свято музики у Львові розпочнуть з челенджу “Цей момент у часі”

У Львові 21 червня 2021 року відзначають Свято Музики – масштабну музичну подію, у якій беруть участь понад 100 країн світу. Протягом дня безперестанку жива музика звучить звідусіль. Аматори та професійні виконавці грають на вулицях і в парках, у кав’ярнях та в клубах, на терасах та на балконах будинків.


Та пандемія коронавірусу змінила життя кожної людини. За останній рік занепали культурна, соціальна та економічна сфери життя, а світ зазнав мільйони людських втрат. Сьогодні людство поступово повертається до звичного ритму життя, однак ми повинні пам’ятати про наслідки вірусу ковіду.

У знак пам’яті захід розпочнуть з ініціативи «Цей момент у часі». У всьому світі 21 червня опівдні за місцевим часом музиканти битимуть у гонги, тим самим відзначаючи пам’ять про втрати у період пандемії, а також початок нового часу.

Цього ж дня у ротонді парку ім. І. Франка, о 12:00 троє львівських музикантів гратимуть на гонгах протягом години. В ініціативі виступлять Володимир Сарахман, Володимир Веретельник та Всеволод Садовий. Музиканти виконуватимуть твори з власного репертуару.

Більше інформації та новин про Свято музики у Львові шукайте на Фейсбуці, в Інстаграмі, у Телеграмі та на офіційному сайті. Підтримати захід фінансовою допомогою можна за посиланням на Спільнокошті.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *