Рашисти випустили 8 ракет по Яворівському полігону на Львівщині

Це перший масовий обстріл за 18 днів війни на Львівщині.


?Інформація щодо потерпілих встановлюється.

Усі деталі буде повідомлено згодом.

Міжнародний центр миротворчості та безпеки знаходиться у селі Старичі. Більш відомий під назвою Яворівський полігон.

Речник Академії Сухопутних військ ЗСУ Антон Миронович підтвердив Суспільному телебаченню, що по одній з військових частин на Львівщині був завданий ракетно-бомбовий удар.

?”За останніми даними, принаймні не було 200-х. По 300-х інформація уточнюється. Певну роль свою ППО відіграло”, — сказав він.

Міжнародний центр миротворчості та безпеки, більш відомий як “Яворівський військовий полігон” — військовий полігон на заході України, розташований за 30 км на північний захід від Львова в Яворівському районі. Починаючи з 1995 року на території полігону проходили міжнародні навчання “Щит миру” в межах програми “Партнерство заради миру”, котрі проводяться спільно Україною та НАТО.

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *