У додатку Дія можна бавитися у гру - знищувати ворожу техніку Байрактаром

У додатку Дія можна бавитися у гру – знищувати ворожу техніку Байрактаром

21 березня 2022 року в застосунку Дія з‘явилася онлайн-гра. У ній кожний охочий може спробувати себе в ролі оператора бойового безпілотника «Байрактар», пише видання про ІТ ain.ua.


 

Для тих, хто просив управління Байрактаром через Дію. Оновлюйте застосунок та переходьте в послуги! Факультативно наша команда з друзями запустили для вас «цифрове заспокійливе», – сказав міністр Михайло Федоров.

 

У грі «єБайрактар» потрібно наводити ціль та збивати ворожі танки й бойові машини. При цьому, задача гравця – не дати їм пройти через українські блокпости. Чим довше «оператор Байрактару» справляється з задачею, тим швидше просувається техніка. За кожну збиту машину нараховуються бали, а результати усіх гравців відображаються у турнірній таблиці.

За даними джерел AIN.UA, над розробкою «єБайрактар», незалежно один від одного, працювали декілька компаній. Серед них – Genesis й ігрова студія iLogos. Для релізу команда “Дії” обрала розробку останньої. Проект створювався на волонтерській основі.

Як грати

  • Оновіть «Дія» до останньої версії.
  • Відкрийте застосунок та перейдіть у розділ «Послуги».

  • Натисніть «єБайрактар».
  • Придумайте нік та запустіть гру кнопкою «Отримати єБайрактар».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *