Злочини Гріндевальда. Дія “Фантастичних тварин 2” відбуватиметься у Парижі

16 листопада 2018 року на екрани вийде друга частина фільму “Фантастичні тварини, та де ї шукати”. Про це повідомила студія Warner Bros. 

Поттеромани вже знайомі з діяннями темного чарівника Геллерта Грін-де-Вальда. Він вперше з’явився в «поттеріані» як лиходій з покоління Дамблдора.

Тизер фільму “Фантастичні звірі: Злочини Гріндевальда” (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) опублікований на каналі кіностудії в YouTube. У тизері показана фотографія акторського складу, дата виходу фільму і його повна назва.

У 20-секундному ролику можна побачити головних героїв фільму: Ньюта Саламандера (Едді Редмейн), Тіну Голдштейн (Кетрін Уотерстоун), її сестру Куїні (Елісон Судол), Якова Ковальські (Ден Фоглер), темного чарівника Геллерта Гріндевальда (Джонні Депп), молодого Албуса Дамблдора (Джуд Лоу), Літа Лестранж (Зої Кравіц), Тесея Саламандера (Каллум Тернер) та інших.

Події картини розгортаються в 1927 році, через кілька місяців після історії, що сталася в Нью-Йорку. На цей раз пригоди чекають героїв в Лондоні і Парижі. З МАКУСА збігає найнебезпечніший темний чарівник – Гріндевальд (Джонні Депп). Спіймати злого чарівника Альбус Дамблдор (Джуд Лоу) просить свого колишнього учня – Ньюта Саламандера (Едді Редмейн), а допоможуть їм в цьому друзі з Нью-Йорка – не-маг Якоб Ковальські (Ден Фоглер) і сестри Тіна (Кетрін Уотерстон) і Куїнні (Елісон Судол).

Продовження популярного фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» за романом Джоан Роулінг зняла та ж творча команда, що і перший фільм. Постановкою зайнявся незмінний режисер всесвіту Гарі Поттера Девід Йейтс. Кажуть, на цей раз він порадує шанувальників відсиланнями до історії про юного чарівника. Про те, що на екрани вийде як мінімум трилогія було відомо ще в 2014 році. У 2016 році говорили вже про п’ять можливих фільмів. Зйомки другої частини почалися влітку 2017 року на студії Warner Bros. У Хартфорширі, Великобританія.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *