Український фільм «Сторожова застава» – на iTunes і Amazon

Фільм-фентезі «Сторожова застава» виробництва Kinorob тепер є у iTunes та Amazon. Про це розповідає «Детектор медіа» з посиланням на прес-службу Film.ua Group.

На iTunes «Сторожову заставу» можна подивитися в США, Україні, РФ, Білорусі, Молдові, Латвії, Литві, Естонії, Грузії, Вірменії, Азербайджані, Казахстані, Узбекистані, Туркменістані, Таджикистані, Киргизстані. На Amazon фільм доступний для Prime-передплатників в США , Канаді, Великобританії, Ірландії, ПАР, Австралії, Нової Зеландії, Данії, Фінляндії, Швеції, Норвегії, Ісландії.

Ми дуже раді, що “Сторожова застава” опублікована в бібліотеках найбільших VOD-платформ саме напередодні Різдвяних свят! Наш фільм зможуть подивитися в 27 країнах, відразу після глядачів України, які сходили в кіно. Після успіху “Незламної” діджитал-платформи чекають кожну нову прем’єру нашої бібліотеки – ми показали всьому світу, що Film.ua Group створює і продає якісний і цікавий контент. Розраховуємо, що наступної гучної новинкою на цих платформах стане “Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила” виробництва Animagrad, – сказала Тетяна Шершньова, менеджерка Film.ua Group з продажу контенту на TV і Digital-платформи.

Нагадаємо, «Сторожова застава» – десятий проект бібліотеки Film.ua Group, розміщений на Amazon і другий – на iTunes. Раніше на Amazon були опубліковані повнометражна військова драма «Незламна» (проект п’ять разів увійшов в ТОП-100 проектів, що найбільше переглядалися на платформі, в січні, лютому, березні, квітні і серпні 2017, і в липні – в ТОП-100 на території Латинської Америки і Мексики), два сезони детективного серіалу «Нюхач», мелодрама «Червона королева», перший сезон мелодраматичного серіалу «Жіночий лікар», серіал «Метелики», байопік «Син батька народів», сімейна сага «Будинок з ліліями», цикл коротких фолк-роликів «Спадок», цикл коротких роликів про кулінарні рецепти «Кінокухня».

 

Платформа iTunes раніше придбала повнометражну військову драму «Незламна», проект увійшов до ТОП-10 фільмів, які найбільш переглядаються, на території Німеччини в березні минулого року.

Нагадаємо, компанія Amazon придбала права на український фільм «Сторожова застава». Про це під час Зимового кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю розповів співзасновник Film.ua Group Сергій Созановський.

«Сторожова застава» (англ. The Stronghold) — український пригодницький фільм-фентезі, знятий Юрієм Ковальовим за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Фільм розповідає про сучасного школяра Вітька, який через загадковий портал часу потрапляє у минуле — на тисячу років назад. Стрічка вийшла в широкий український прокат 12 жовтня 2017 року.

Amazon.com — один із перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту, найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через Інтернет. Компанія веде експансію на ринки інтернет-торгівлі в усьому світі. Станом на 2017 рік Amazon має окремі сайти для роздрібної торгівлі у США, Великій Британії, Ірландії, Франції, Канаді, Німеччині, Італії, Іспанії, Нідерландах, Австралії, Бразилії, Японії, Китаї, Індії та Мексиці.

iTunes — програма-медіаплеєр, яка застосовується для завантаження, зберігання, прослуховування та впорядкування музичних та відеофайлів. Також за допомогою цієї програми здійснюються налаштування мобільних приладів Apple: iPhone, iPad, iPod. iTunes був вперше презентований компанією Apple 10 січня 2001 року на виставці MacWorld Expo. Специфіка даної програми в тому, що вона розроблена під платформу Macintosh, хоча також доступна і Windows-версія продукту. За допомогою iTunes здійснюється підключення до iTunes Store, одного з найбільших інтернет-магазинів програмного забезбечення, музики, відеофайлів, електронних книжок тощо.

 

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More Readings